Κυριακή 25 Ιουλίου 2021
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
02:00 COSMOTE SPORT 7 HD UFC Fight Night 2021 Κόρι Σάντχάγκεν - Τι Τζέι Ντίλασο
03.00 ΕΡΤ2 Σκοποβολή (03.00 Άννα Κορακάκη, 10μ. αεροβόλο πιστόλι)
03:00 Eurosport 2 Σκέιτμπορντ Ολυμπιακοί Αγώνες
03:00 EΡΤ1 - Eurosport 1 Κωπηλασία Ολυμπιακοί Αγώνες (Στέφανος Ντούσκος – προημιτελικός σκιφ ανδρών, 03.20 Αννέτα Κυρίδου – προημιτελικός σκιφ γυναικών)
04:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 2021 Mifel Open
04:00 ΕΡΤ Sports 1 Ενόργανη γυμναστική - Προκριματικά γυναικών Ολυμπιακοί Αγώνες
04:00 Eurosport 2 Σκέιτμπορντ Ολυμπιακοί Αγώνες
04:00 Eurosport 1 Κωπηλασία Ολυμπιακοί Αγώνες
04:00 ΕΡΤ2 Τόκιο 2020 - Τάε Κβον Ντο Γυναίκες 57kg (Φανή Τζέλη)
04:30 ΕΡΤ3 Eurosport 1 Κολύμβηση Ολυμπιακοί Αγώνες (04:50 Άννα Ντουντουνάκη – 100μ. πεταλούδα)
05:00 ΕΡΤ Sports 2 Τένις Ολυμπιακοί Αγώνες
05:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τάισον Φιούρι II - Ντιόντεϊ Γουάιλντερ WBC Heavyweight World Championship 2021
05:15 Σκοποβολή 10μ. αεροβόλο πιστόλι τελικός γυναικών (Άννα Κορακάκη εφόσον έχει πάρει την πρόκριση στον τελικό)
05:30 ΕΡΤ1 Ουγγαρία – Ελλάδα Τόκιο 2020 - Υδατοσφαίριση Ανδρών
06:15 Eurosport 1 Πυγμαχία Ολυμπιακοί Αγώνες
06:30 ΕΡΤ3 Τόκιο 2020 - Μπάσκετ 3 x 3 Προκριματικός Γύρος Ανδρών / Γυναικών
07:00 Eurosport 2 Ποδηλασία Ολυμπιακοί Αγώνες
07:30 ΕΡΤ2 Τόκιο 2020 - Τάε Κβον Ντο Γυναίκες 57kg
07:30 ΕΡΤ Sports 1 Ταε κβον ντο Ολυμπιακοί Αγώνες
07:40 ΕΡΤ3 Γερμανία – Ιταλία Τόκιο 2020 - Μπάσκετ Ανδρών
08:00 Eurosport 2 Μπάσκετ 3 on 3 Ολυμπιακοί Αγώνες
08:45 ΕΡΤ Sports 2 Πινγκ Πονγκ 2ος γύρος Τόκιο 2020 (Παναγιώτης Γκιώνης - Αχμέντ Σαλέχ)
09:00 ΕΡΤ Sports 1 Καταδύσεις 3μ. Σύγχρονο Γυναικών Ολυμπιακοί Αγώνες
10:00 ΕΡΤ1 Άντι Μάρεϊ - Φέλιξ Οζέρ- Αλιασίμ Τόκιο 2020 - Τένις
10:00 ΕΡΤ Sports 1 Ενόργανη γυμναστική- προκριματικά γυναικών Ολυμπιακοί Αγώνες
10:30 ΕΡΤ3 Αίγυπτος – Αργεντινή Τόκιο 2020 - Ποδόσφαιρο Ανδρών
10:30 με 11.00 ΕΡΤ1 Στέφανος Τσιτσιπάς - Φίλιπ Κολσράιμπερ Τόκιο 2020 – Τένις (Εξαρτάται η ακριβής ώρα έναρξης από την έκβαση των προηγούμενων αγώνων)
11:30 Eurosport 2 Μπάσκετ 3 on 3 Ολυμπιακοί Αγώνες
11:45 EΡT2 Τόκιο 2020 – Τζούντο Τελικοί Γυναικών 52kg
12:30 ΕΡΤ3 Τόκιο 2020 - Μπάσκετ 3 on 3 Ανδρών / Γυναικών
13:00 ΕΡΤ2 Τόκιο 2020 - Τάε Κβον Ντο Γυναίκες 57kg
13:00 ΕΡΤ3 - Eurosport 1 Κολύμβηση Ολυμπιακοί Αγώνες 13:17 Δημήτρης Μάρκος (200μ. ελεύθερο, προκριματικά, 14:19 Απόστολος Χρήστου – 100μ. ύπτιο)
14:00 Eurosport 2 Μπιτς Βόλεϊ Ολυμπιακοί Αγώνες
14:20 ΕΡΤ Sports 1 Ενόργανη γυμναστική - προκριματικά γυναικών Ολυμπιακοί Αγώνες
14:30 Novasports 2HD Γερμανικό πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού DTM Lausitzring Μηχανοκίνητα
14:30 Novasports 1HD Ζανκτ Πάουλι - Χόλσταιν Κίελ Bundesliga 2
15:00 ΕΡΤ3 Γαλλία - ΗΠΑ Τόκιο 2020 - Μπάσκετ Ανδρών
15:00 Eurosport 2 Μπάσκετ 3 on 3 Ολυμπιακοί Αγώνες
15:25 PAOK TV Φέγενορντ – ΠΑΟΚ Φιλικός Αγώνας
15:30 Eurosport 1 Βραζιλία - Ν. Κορέα Ολυμπιακοί Αγώνες
15:45 ΕΡΤ2 Τόκιο 2020 - Τάε Κβον Ντο Γυναικών 57kg - Ανδρών 68kg
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2021 Swiss Open Gstaad
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άλκμααρ – Παναθηναϊκός Διεθνής Φιλικός Αγώνας
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σεντ Μίρεν - Πάρτικ Θιστλ Premier Sports Cup
17:00 Novasports 1HD Κλαμπ Μπριζ – Εουπεν Βελγικό πρωτάθλημα
19:15 COSMOTE SPORT 7 HD Χαρτς – Ινβερνές Premier Sports Cup
21:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 2021 Plava Laguna Croatia Open Umag