New Experimental SatDreamGr 8 Images
  • Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Κυριακή 9 Φεβρουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    11:50 Eurosport 1 Γκάρμισχ - Πάρτενκίρχεν, Γιγαντιαία Κατάβαση Γυναικών Σκι

    13:00 ΕΡΤ Sports HD Α.Ο. Φαίακας - Ιωνικός Ν.Φ. Handball Premier Χάντμπολ

    13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Εσπανιόλ – Μαγιόρκα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    13:15 Novasports 2HD Ουτρέχτη – Άγιαξ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    13:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP Tour 250 Πούνε Τένις

    13:30 Novasports 3HD ΣΠΑΛ – Σασουόλο Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    13:45 Eurosport 1 Αλπικό Σκι, Σαμονί Σκι

    14:05 Eurosport 2 Βορινό σύνθετο, Οτέπα Σκι

    14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Νόρντχορν – Βέτσλαρ Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

    14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βέχεν Βίζμπαντεν – Μπόχουμ Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

    14:45 ΕΡΤ Sports HD Α.Ε. Καραϊσκάκης – Εργοτέλης Super League 2 Ποδόσφαιρο

    14:50 Eurosport 2 Παγκόσμιο GP Σνούκερ

    15:00 ΕΡΤ3 Διαγόρας - Ιαλυσός ΓΑΣ Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League Ποδόσφαιρο

    15:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    15:00 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

    15:30 Eurosport 1 Σειρά PRO Ποδηλασία

    15:30 Novasports 2HD Άλκμααρ – Φέγενορντ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπόρνμουθ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 5HD Τζένοα - Κάλιαρι Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 4HD Μπρέσια – Ουντινέζε Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 3HD Νάπολι – Λέτσε Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μπαχτσεσεχίρ – Φενέρμπαχτσε TBF Basketball Super League 2019-20

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Κολονία ΓΓερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    17:00 ΕΡΤ Sports HD ΕΣΑΚΕ All Star Game 2020 Αγώνας Μπάσκετ

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα - Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    17:00 Eurosport 1 Αλμα με Σκι, Βίλιγκεν Σκι

    17:15 ΕΡΤ1 Ατρόμητος Αθηνών – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

    18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τσέλιε Πιβοβάρνα - Παρί Σεν Ζερμέν VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

    18:00 PAOK TV ΠΑΟΚ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

    18:30 COSMOTE SPORT 9 HD FIBA Διηπειρωτικό Κύπελλο 2020 Τελικός 3ης θέσης Μπάσκετ

    18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι - Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:00 Novasports 2HD Πάρμα – Λάτσιο Ιταλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Πορτιμονένσε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Γκραν Κανάρια – Μπαρτσελόνα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός - Φοίνικας Σύρου Volley League Ανδρών Βόλεϊ

    20:55 Eurosport 1 Παγκόσμιο GP Σνούκερ

    21:00 COSMOTE SPORT 9 HD FIBA Διηπειρωτικό Κύπελλο 2020 Τελικός Μπάσκετ

    21:00 ΕΡΤ Play1 Νιγηρία (Γ) - ΗΠΑ (Γ) Προολυμπιακό Τουρνουά Γυναικών Μπάσκετ

    21:45 Novasports 2HD Ιντερ – Μίλαν Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Λυών Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ - Μπόστον Σέλτικς NBA Μπάσκετ


    This article was originally published in forum thread: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα started by korn View original post