New Experimental SatDreamGr 8 Images
  • Απ: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα

    Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020

    ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

    10:55 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι, Φέλντεμπεργκ Σκι

    12:00 Eurosport 1 Γκάρμισχ – Πάρτενκίρχεν, Ελεύθερη Κατάβαση Γυναικών Σκι

    13:00 ΕΡΤ Sports HD Ισπανία – Κίνα Προολυμπιακό Τουρνουά Γυναικών Μπάσκετ

    13:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP Tour 250 Πούνε Τένις

    13:35 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Οτέπα Σκι

    13:55 Eurosport 1 Σαμονί, Τεχνική Κατάβαση Ανδρών - 2ο σκέλος Σκι

    14:00 COSMOTE SPORT 3 HD Στουτγκάρδη – Άουε Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία Ποδόσφαιρο

    14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε – Λεγανές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον - Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    14:30 Novasports 2HD Γουίγκαν – Πρέστον Championship Αγγλία Ποδόσφαιρο

    15:00 Eurosport 1 Σκι ανώμαλου δρόμου, Φαλούν Σκι

    15:00 ΕΡΤ3 Ιωνικός - Νίκη Βόλου Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League

    15:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP Tour 250 Πούνε Τένις

    15:30 ΕΡΤ Sports HD ΕΣΑΚΕ All Star Game 2020 Αγώνας με αμαξίδια

    16:00 Eurosport 2 Σειρά PRO Ποδηλασία

    16:00 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Αταλάντα Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Φράιμπουργκ – Χόφενχαϊμ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Βόλφσμπουργκ - Φορτούνα Ντίσελντορφ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βέρντερ Βρέμης - Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χέρτα Βερολίνου – Μάιντς Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Πάντερμπορν Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    16:55 Eurosport 1 Άλμα με σκι, Βίλιγκεν Σκι

    17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ - ΟΦ Νέας Ιωνίας Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών Χάντμπολ

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    17:00 Novasports 4HD Ρέντινγκ – Χαλ Αγγλία Championship Ποδόσφαιρο

    17:30 COSMOTE SPORT 4 HD Φαμαλικάο - Βιτόρια Γκιμαράες Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

    18:30 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Τουλούζ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:00 COSMOTE SPORT 7 HD ΑΕΚ – Ντράμεν Challenge Cup Χάντμπολ

    19:00 Novasports 2HD Τορίνο – Σαμπντόρια Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Πικ Ζέγκεντ – Άαλμποργκ VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπράιτον – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λεβερκούζεν – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 Novasports 5HD Νότιγχαμ Φόρεστ – Λιντς Championship Αγγλία Ποδόσφαιρο

    19:30 Novasports 1HD Πανιώνιος – Ξάνθη Super League Ποδόσφαιρο

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Λαμία - Λάρισα Super League Ποδόσφαιρο

    20:45 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Βίλεμ Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    20:55 Eurosport 1 Παγκόσμιο GP Σνούκερ

    21:00 Novasports 3HD Ρεν – Μπρεστ Γαλλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Λαρντίνι Φιλοτράνο - Μπαρτοτσίνι Περούτζια Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών Βόλεϊ

    21:30 FOX Sports Villanova Wildcats - Seton Hall Pirates NCAA College Basketball Μπάσκετ

    21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπιλμπάο – Μάλαγα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας Μπάσκετ

    21:45 Novasports 1HD Ελλάς Βερόνα – Γιουβέντους Ιταλικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Πόρτο – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο


    This article was originally published in forum thread: Αθλητικές μεταδόσεις σήμερα started by korn View original post