Κυριακή 6 Οκτωβρίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
11:30 COSMOTE SPORT 7 HD Άσλεϊ Μπάρτι - Ναόμι Οζάκα WTA 2019 τένις
13:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μαγιόρκα – Εσπανιόλ ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
13:15 Novasports 3HD Ντεν Χάαχ –Άγιαξ ολλανδικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
13:30 Novasports 2HD Φιορεντίνα – Ουντινέζε ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
14:00 Eurosport 1 Γύρος της Κροατίας Ποδηλασία
14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Νυρεμβέργη - Σαν Πάουλι γερμανικό πρωτάθλημα 2η Κατηγορία ποδόσφαιρο
14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ντόμινικ Τιέμ - Στέφανος Τσιτσιπάς 2019 ATP World Tour 500 τελικός τένις
14:30 COSMOTE SPORT 6 HD Φλένσμπουργκ - Φούσε Βερολίνου γερμανικό πρωτάθλημα χάντμπολ
14:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γκλάντμπαχ – Άουγκσμπουργκ γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
15:00 COSMOTE SPORT 5 HD Θέλτα – Μπιλμπάο ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
15:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός Βόλου – Βέροια Ελληνικό πρωτάθλημα Football League ποδόσφαιρο
15:00 Novasports 1HD Βόλος – Ατρόμητος Super League ποδόσφαιρο
15:50 Eurosport 2 Βαρκελώνη Ιππασία
16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σαουθάμπτον – Τσέλσι αγγλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι – Γουλβς αγγλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 24 HD Αταλάντα – Λέτσε ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 5HD Μπολόνια – Λάτσιο ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
16:00 Novasports 4HD Ρόμα – Κάλιαρι ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
16:15 Eurosport 1 Famenne Ardenne Classic Ποδηλασία
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Βόλφσμπουργκ - Ουνιόν Βερολίνου γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ - Κολοσσός H Hotels Basket League
17:00 ΕΡΤ Sports HD Λαύριο Megabolt - ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ - Ατλέτικο Μαδρίτης ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 3HD ΟΦΗ – Πανιώνιος Super League ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ Super League ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 3HD ΟΦΗ – Πανιώνιος Super League ποδόσφαιρο
18:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ούνιξ Καζάν – Αστάνα VTB United League μπάσκετ
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάστλ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ αγγλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
19:00 ΕΡΤ Sports HD Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 10η ημέρα στίβος
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Βέρντερ γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
19:00 Novasports 4HD Τορίνο – Νάπολι ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπασκόνια – Μάλαγα Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας μπάσκετ
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Χετάφε ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 1HD Άρης – Ολυμπιακός Super League ποδόσφαιρο
21:00 Eurosport 2 ISL Ινδιανάπολις Κολύμβηση
21:45 Novasports 2HD Ίντερ – Γιουβέντους ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Σεβίλλη ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
22:00 Novasports 3HD Σεντ Ετιέν – Λυών γαλλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κονέκτικατ Σαν - Ουάσινγκτον Μίστικς WNBA 2019 – Τελικοί μπάσκετ
03:30 COSMOTE SPORT 6 HD Φλένσμπουργκ - Φούξε Βερολίνου γερμανικό πρωτάθλημα χάντμπολ