Σαββάτο 5 Οκτωβρίου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
11:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ντόμινικ Τιέμ - Κάρεν Κατσάνοφ 2019 ATP World Tour 500 τένις
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο - Γκρόιτερ Φιρτ γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
14:00 ΕΡΤ Sports HD Πανιώνιος ΓΣΣ - Παλαιό Φάληρο Α1 Ανδρών πόλο
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές – Λεβάντε ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
14:00 Eurosport 1 Γύρος της Κροατίας Ποδηλασία
14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ναόμι Οζάκα - Καρολίν Βοζνιάκι WTA 2019 τένις
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον – Τότεναμ αγγλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
14:30 Novasports 3HD Φούλαμ – Τσάρλτον αγγλική Championship ποδόσφαιρο
15:00 ΕΡΤ3 Καβάλα – Αιγάλεω Ελληνικό Πρωτάθλημα Football League ποδόσφαιρο
15:45 ΕΡΤ Play4 Ρέθυμνο – Περιστέρι Basket League
15:45 ΕΡΤ Play3 Προμηθέας – Ιωνικός Basket League
15:45 ΕΡΤ Play2 Πανιώνιος – Ήφαιστος Basket League
15:45 ΕΡΤ Play1 ΠΑΟΚ – Λάρισα Basket League
16:00 Eurosport 2 Τζίρο ντελ' Εμίλια Ποδηλασία
16:00 Novasports 2HD ΣΠΑΛ – Πάρμα ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ιντιάνα Πέισερς - Σακραμέντο Κινγκς NBA Global Games 2019 μπάσκετ
16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Λεβερκούζεν - Λειψία γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Στέφανος Τσιτσιπάς - Αλεξάντερ Ζβέρεφ 2019 ATP World Tour 500 τένις
16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Φράιμπουργκ – Ντόρτμουντ γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
16:30 ΕΡΤ Sports HD Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 9η ημέρα στίβος
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου – Χόφενχαϊμ γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Γρανάδα ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λίβερπουλ – Λέστερ αγγλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
17:00 Novasports 3HD Μπρίστολ Σίτι – Ρέντινγκ αγγλική Championship ποδόσφαιρο
17:15 Novasports 1HD Παναθηναϊκός – Ξάνθη Super League ποδόσφαιρο
17:30 Eurosport 2 Άλμα με σκι Σκι
17:45 ΕΡΤ2 Ηρακλής – Άρης Basket League
18:30 Novasports 4HD Παρί Σεν Ζερμέν – Ανζέ γαλλικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο
19:00 Novasports 3HD Βερόνα – Σαμπντόρια ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε – Κολωνία γερμανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ - Κρίσταλ Πάλας αγγλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Αλαβές ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
19:30 Novasports 2HD ΑΕΛ – ΑΕΚ Super League ποδόσφαιρο
21:00 Eurosport 2 ISL Ινδιανάπολις Κολύμβηση
21:00 Novasports 3HD Τουλούζ – Μπορντό γαλλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Τενερίφη - Ρεάλ Μαδρίτης ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
Πρωτάθλημα ACB Ισπανίας 21:45 Novasports 1HD Τζένοα – Μίλαν ιταλικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Βιγιαρεάλ ισπανικό πρωτάθλημα ποδόσφαιρο