Σάββατο 18 Μαΐου 2019
ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ
13:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός Μπέρτενς-Κόντα WTA Internazionali BNL d’ Italia τένις
13:00 Novasports 24 HD Συνέντευξη Τύπου φιναλίστ Final Four - EuroLeague
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε - Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division
14:00 ΕΡΤ Sports HD Diamond League Σανγκάη
14:05 Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία
14:25 COSMOTE SPORT 5 HD Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France
15:05 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France
15:30 COSMOTE SPORT 6 HD Tσιτσιπάς –Ναδάλ Ημιτελικός ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia τένις
16:00 Novasports 1HD Ουντινέζε-ΣΠΑΛ Serie A
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Βόλφσμπουργκ – Αουγκσμπουργκ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Λεβερκούζεν Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπάγερν Μονάχου - Αϊντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga
17:00 ΕΡΤ Sports HD Προμηθέας – ΠΑΟΚ Basket League Playoffs
17:15 COSMOTE SPORT 8 HD Εσπανιόλ - Ρεάλ Σοσιεδάδ Primera Division
17:15 COSMOTE SPORT 7 HD Σεβίλλη - Αθλέτικ Μπιλμπάο Primera Division
17:15 COSMOTE SPORT 5 HD Χετάφε – Βιγιαρεάλ Primera Division
17:15 COSMOTE SPORT 4 HD Βαγιαδολίδ – Βαλένθια Primera Division
18:00 Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία
18:00 COSMOTE SPORT 6 HD Πλίσκοβα- Σάκκαρη Ημιτελικός WTA Internazionali BNL d’ Italia τένις
18:55 ΣΚΑΪ Μάντσεστερ Σίτι – Γουότφορντ Τελικός FA Cup
19:00 Novasports 1HD Τζένοα-Κάλιαρι Serie A
19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λιόν – Μπαρτσελόνα Τελικός Champions League γυναικών ποδόσφαιρο
19:30 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι Βίκος Cola – Ηφαιστος Basket League Playoffs
19:30 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Χολαργός Basket League Playoffs
20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ζενίτ Καζάν – Τσιβιτανόβα CEV Champions League Ανδρών, Super Finals βόλεϊ
20:30 COSMOTE SPORT 3 HD Πόρτο - Σπόρτινγκ Λισσαβόνας Liga NOS
20:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπενφίκα - Σάντα Κλάρα Liga NOS
21.00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia
21.30 ΕΡΤ SPORTS Πλατανιάς-ΟΦΗ μπαράζ ποδόσφαιρο
21:30 Novasports 2HD Σασουόλο-Ρόμα Serie A
21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Αλαβές – Ζιρόνα Primera Division
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα - Ράγιο Βαγιεκάνο Primera Division
22:00 Eurosport 1 Γύρος της Καλιφόρνια Ποδηλασία