Κυριακή 13/04/2014
11:00 Eurosport Μαραθώνιος Λονδίνου
11:30 Novasports 2 - HD2 Μαραθώνιος Ρότερνταμ
11:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike Αραγονία, 1η κούρσα
12:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Supersport Αραγονία
13:00 OTE Sport 1 Μπέτις - Σεβίλλη La Liga
13:15 Eurosport 2 World series by Renault Μόντσα, 2η κούρσα
13:30 Novasports 2 - HD2 Άγιαξ - Ντεν Χάαχ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
13:30 OTE Sport 2 Μπολόνια - Πάρμα Serie A
14:15 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike Αραγονία, 2η κούρσα
14:45 Action 24 Σεντ Τζόνστοουν - Αμπερντίν Κύπελλο Σκωτίας
15:00 OTE Sport 5 Αιγινιακός - Φωστήρας Football League - Πλέι οφ
15:00 OTE Sport 4 Κέρκυρα - Χανιά Football League - Πλέι οφ
15:15 Novasports 4 Blancpain Endurance Series Μόντσα
15:30 OTE Sport 1 Λίβερπουλ - Μάντσεστερ Σίτι Premier League
15:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superstock Αραγονία
16:00 OTE Sport 3 Σαμπντόρια - Ίντερ Serie A
16:00 OTE Sport 2 Νάπολι - Λάτσιο Serie A
16:00 Eurosport 2 Auto GP Μαρόκο, 2η κούρσα
17:00 Action 24 Ζυρίχη - Γιουνγκ Μπόις Πρωτάθλημα Ελβετίας
17:30 Action 24 Αϊντχόφεν - Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας
18:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Αυτοκ. Τουρισμού Μαρόκο, 1ος γύρος
18:00 OTE Sport 5 Ηρακλής Ψαχνών - Ηρακλής Football League - Πλέι οφ
18:00 OTE Sport 2 Βαλένθια - Έλτσε La Liga
18:00 OTE Sport 1 Σουόνσι - Τσέλσι Premier League
18:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross MXGP - 2η κούρσα, Ιταλία
18:30 OTE Sport 4 Χόφενχαϊμ - Άουγκσμπουργκ Bundesliga
18:45 OTE Sport 3 Moto3: Όστιν
19:00 Novasports 7 Βέροια - Αστέρας Τρίπολης Superleague
19:00 Novasports Extra 1 Πανθρακικός - Ατρόμητος Superleague
19:00 Novasports Extra 2 Άρης - ΠΑΣ Γιάννινα Superleague
19:00 Novasports 24 HD Πανιώνιος - Πλατανιάς Superleague
19:00 Novasports 2 - HD2 Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης Superleague
19:00 Novasports 4 Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ Superleague
19:00 Novasports 6 Εργοτέλης - ΑΕΛ Καλλονής Superleague
19:00 Action 24 Γκενκ - Σταντάρ Λιέγης Πρωτάθλημα Βελγίου
19:00 Novasports 3 Ξάνθη - Παναθηναϊκός Superleague
19:00 Eurosport 2 WTA Tour Κατοβίτσε, τελικός
19:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Αυτοκ. Τουρισμού Μαρόκο, 2ος γύρος
20:00 OTE Sport 5 Χετάφε - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga
20:00 OTE Sport 2 Ιντιάνα Πέισερς - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ ΝΒΑ
20:05 OTE Sport 3 Moto2: Όστιν
20:30 OTE Sport 4 Ολυμπιακός Βόλου - Νίκη Βόλου Football League - Πλέι οφ
21:30 OTE Sport 3 MotoGP: Όστιν
21:45 OTE Sport 1 Μίλαν - Κατάνια Serie A
22:00 OTE Sport 5 ATP 250 Χιούστον, τελικός
03:00 Novasports 2 - HD2 Νιου Γιορκ Γιάνκις - Μπόστον Ρεν Σοξ MLB
04:00 OTE Sport 3 Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς ΝΒΑ
πηγή contra.gr