Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 10 of 52
  1. #1
    djdiageo's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    718
    Rep Power
    156

    Exclamation Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις

    Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις


    Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις 12/01/2011

    Select Timezone GMT +1

    Greek Cup - Round 4 (2nd Leg)
    13:00 Diagoras Rhodos vs Ethnikos Asteras
    Conn-X TV Sport 1

    AFC Asian Cup 2011 - Group A
    13:15 Uzbekistan vs Kuwait
    Al Jazeera Sport Global
    EuroSport 2 (ger)
    EuroSport 2 (nordic)

    Greek Cup - Round 4 (2nd Leg)
    15:30 Kerkyra vs Iraklis Saloniki
    Conn-X TV Sport 1

    Cypriot Cup - Round 2/L16 (1st Leg)
    16:00 APOEL Nicosia vs Apollon Limassol
    Alfa TV (cyp)

    Friendly Club Match
    16:00 Cartagena vs PSV Eindoven
    Eredivisie Live 1

    AFC Asian Cup 2011 - Group A
    16:15 China vs Qatar
    Al Jazeera Sport Global
    EuroSport 2 (ger)
    EuroSport 2 (nordic)

    Italian Cup (Coppa Italia) - Round 5/L16
    16:30 Palermo vs Chievo
    Al Jazeera Sport +9
    C+ Fϊtbol (esp)
    Digi Sport (hun)
    Digi Sport+ (rom)
    ESPN (uk & irl)
    NTV Spor
    SportKlub (slo)
    YES Sport 1

    Turkish Cup (Turkiye Kupasi) - Group B
    18:00 Manisaspor vs Besiktas
    TRT 1
    TRT HD

    Portuguese Cup (Taηa de Portugal) - Round 5
    18:45 Benfica vs Olhanense
    Sport TV1

    Spanish King's Cup (Copa del Rey) - Quarter Final (1st Leg)
    19:00 Villarreal vs Sevilla
    Al Jazeera Sport +2
    C+ Liga (esp)
    Nova Sports 2 (hellas)
    Sky Calcio 3
    Sport TV2
    Sport+ (fra)
    SportKlub (hun)
    SportKlub+ (pol)
    Al Jazeera Sport HD2
    C+ Liga HD
    Sky Calcio HD3
    Sport TV HD

    English League Cup (Carling Cup) - Semi Final (1st Leg)
    19:45 Ipswich Town vs Arsenal
    Al Jazeera Sport +3
    Al Jazeera Sport +5
    C+ Fotball (nor)
    C+ Sport 1 (den)
    C+ Sport 1 (swe)
    C+ Urheilu
    Hi Soccer
    NTV+ Football
    Orange Sport (fra)
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 (ita)
    Sky Sports 2 (uk)
    Sky Super Calcio
    Sport 1 (cze/svk)
    Sport 1 (hun)
    Sport 1 (rom)
    Sport 1 [DSF]
    SportKlub (cro)
    SportKlub (pol)
    SportKlub (slo)
    Sportklub (srb)
    SuperSport 1 [DigitAlb]
    SuperSport 5 (za)
    YES Sport 2
    DigitAlb HD4
    Sky Calcio HD1
    Sky Sport HD1 (ita)
    Sky Sports HD2 (uk)
    Sky Super Calcio HD

    Scottish Premier League
    19:45 Hamilton Academical vs Celtic
    OSN Show Sports 3
    Sky Sports 4 (uk)
    OSN Show Sports HD1
    Sky Sports HD4 (uk)

    English Blue Square Premier
    19:45 AFC Wimbledon vs Luton Town
    Premier Sports UK
    Setanta Ireland (roi)

    Italian Cup (Coppa Italia) - Round 5/L16
    20:00 Internazionale vs Genoa
    Al Jazeera Sport +1
    Al Jazeera Sport +10
    Digi Sport (rom)
    ESPN (uk & irl)
    Gol TV (america)
    Nova Sports 3 (hellas)
    NTV Spor
    RAI Due
    Sport 1+ (ger)
    SportKlub+ (SE europe)
    Sportmanνa
    YES Sport 1

    English Premier League
    20:00 Blackpool vs Liverpool
    6 Eren
    C+ Aitio (fin)
    C+ Fϊtbol (esp)
    C+ Sport 1 (pol)
    Digi Sport (hun)
    Digi Sport+ (rom)
    Fox Sports Espanyol
    Nova Sport (bul)
    Nova Sports 1 (hellas)
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 1 (ger)
    Sky Sport 3 (ita)
    Sport 1 Live (ned)
    SuperSport 3 (za)
    SuperSport Maximo
    Tring Sport News
    TV2 PL 1 (nor)
    TV2 Sport PL (den)
    Viasat Football (swe)
    Viasat Sport Baltic
    YES Sport 2
    AD Sports HD3
    C+ Sport HD (pol)
    Nova Sports HD (hellas)
    Sky Calcio HD2
    Sky Sport HD1 (ger)
    Sky Sport HD3 (ita)
    Sport 1 HD (ned)
    TV2 PL HD1 (nor)

    Portuguese Cup (Taηa de Portugal) - Quarter Final
    20:45 FC Porto vs Pinhalnovense
    Sport TV1

    Spanish King's Cup (Copa del Rey) - Quarter Final (1st Leg)
    21:00 Bacelona vs Real Betsis
    Al Jazeera Sport +2
    C+ Sport (fra)
    La Sexta
    Nova Sports 4 (hellas)
    Sky Calcio 3
    Sky Sports 3 (uk)
    Sport 2 (cze/svk)
    Sport TV2
    SportKlub (hun)
    SportKlub+ (pol)
    Al Jazeera Sport HD2
    Sky Calcio HD3
    Sky Sports HD3 (uk)
    Sport TV HD
    http://img836.imageshack.us/img836/8812/hdlogou.jpg

    Channel Master 3,05M motor 37,5W-57e
    Dish Aris 2,4 motor 45E-30W
    Dish Gibertin OP1,25 motor 42e-30w
    Dish Gibertin OP1,25 9E, 13,16,19,2

    Prof Revolution DVB-S2 8000 PCI-E
    Technotrend TT-S21600
    Dreambox 800se HDPVR Dreambox7020si
    Katrein ufs 910si Dreambox 500s
    Azbox Me
    Azbox Elite

  2. #2
    djdiageo's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    718
    Rep Power
    156

    Exclamation Απ: Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις

    Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις 12/01/2011




    Select Timezone GMT +1

    AFC Asian Cup 2011 - Group B
    13:15 Jordan vs Saudi Arabia
    AD Sports 1
    Al Jazeera Sport +10
    Al Jazeera Sport +4
    Al Jazeera Sport +6
    Al Jazeera Sport 1
    Al Jazeera Sport Global
    EuroSport 2 (fra)
    EuroSport 2 (ger)
    EuroSport 2 (int'l)
    EuroSport 2 (nordic)
    EuroSport 2 [Bundesliga]

    AFC Asian Cup 2011 - Group B
    16:15 Syria vs Japan
    AD Sports 1
    Al Jazeera Sport +10
    Al Jazeera Sport +5
    Al Jazeera Sport +6
    Al Jazeera Sport Global
    British EuroSport 2
    EuroSport 2 (fra)
    EuroSport 2 (ger)
    EuroSport 2 (int'l)
    EuroSport 2 (nordic)
    EuroSport 2 [Bundesliga]

    Turkish Cup (Turkiye Kupasi) - Group C
    18:00 Malatyaspor vs Fernerbahce
    TRT 1

    Spanish King's Cup (Copa del Rey)
    19:00 Almeria vs Deportivo La Coruna
    Al Jazeera Sport +2
    C+ Liga (esp)
    Canal 9 (den)
    Nova Sports 3 (hellas)
    NTV Spor
    Setanta Africa
    Sky Sport 1 (ita)
    Sky Sports 2 (uk)
    Sky Super Calcio
    Sport TV1
    Sport+ (fra)
    SportKlub (hun)
    SportKlub (pol)
    SportKlub (slo)
    Sportklub (srb)
    TV4 Sport
    Al Jazeera Sport HD2
    C+ Liga HD
    Sky Sport HD1 (ita)
    Sky Sports HD2 (uk)
    Sky Super Calcio HD
    Sport TV HD

    Italian Cup (Coppa Italia) - Round 5/L16
    20:00 Juventus vs Catania
    Al Jazeera Sport +1
    Al Jazeera Sport +3
    C+ Fϊtbol (esp)
    Digi Sport (hun)
    Digi Sport+ (rom)
    ESPN (uk & irl)
    NTV Spor
    Orange Sport (fra)
    RAI Tre
    Sport 1+ (ger)
    Sport TV2
    SportKlub (cro)
    Sportklub (srb)
    SportKlub+ (SE europe)
    SuperSport 1 [DigitAlb]
    TRK Futbol
    YES Sport 1
    C+ Fϊtbol HD (esp)
    DigitAlb HD4

    Spanish King's Cup (Copa del Rey)
    21:00 Real Madrid vs Atletico Madrid
    6 Eren
    Al Jazeera Sport +2
    C+ Spain
    C+ Sport (fra)
    Gol TV (america)
    Nova Sports 1 (hellas)
    NTV Spor
    Setanta Africa
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 (ita)
    Sky Sports 2 (uk)
    Sky Super Calcio
    Sport 1 (cze/svk)
    Sport TV1
    SportKlub (hun)
    SportKlub (pol)
    SportKlub (slo)
    Sportklub (srb)
    TV4 Sport
    Al Jazeera Sport HD2
    C+ Spain HD
    Nova Sports HD (hellas)
    Sky Calcio HD1
    Sky Sport HD1 (ita)
    Sky Sports HD2 (uk)
    Sky Super Calcio HD
    Sport TV HD
    http://img836.imageshack.us/img836/8812/hdlogou.jpg

    Channel Master 3,05M motor 37,5W-57e
    Dish Aris 2,4 motor 45E-30W
    Dish Gibertin OP1,25 motor 42e-30w
    Dish Gibertin OP1,25 9E, 13,16,19,2

    Prof Revolution DVB-S2 8000 PCI-E
    Technotrend TT-S21600
    Dreambox 800se HDPVR Dreambox7020si
    Katrein ufs 910si Dreambox 500s
    Azbox Me
    Azbox Elite

  3. #3
    djdiageo's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    718
    Rep Power
    156

    Απ: Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις

    Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις 16/01/2011


    Select Timezone GMT +1

    Spanish Liga Adelante
    12:00 Elche vs Granada
    C+ Spain

    Spanish Segunda B Group I
    12:00 Real Madrid Castilla vs Universidad LP
    Real Madrid TV

    Portuguese Liga Honra
    12:15 Arouca vs Leicoes
    Sport TV1

    Italian Serie A
    12:30 Cagliari vs Palermo
    Al Jazeera Sport +1
    Arena Sport 4
    C+ Fotball (nor)
    C+ Sport 1 (den)
    Dahlia Sport
    ESPN (uk & irl)
    Film+ (bulgaria)
    Hi Soccer
    NTV+ Football
    Raitalia 3 (africa)
    Sky Calcio 7
    Sky Sport 1 (ita)
    Sky Super Calcio
    SuperSport 2 [DigitAlb]
    TV+ (bulgaria)
    TV400
    C+ Sport HD (nordic)
    DigitAlb HD5
    ESPN HD (uk)
    Sky Calcio HD7
    Sky Sport HD1 (ita)
    Sky Super Calcio HD
    Sport 1 HD (ned)

    Turkish Cup (Turkiye Kupasi) - Group C
    12:30 Genclerbirligi vs Malatyaspor
    TRT 6
    TRT Anadolu

    English Premier League
    13:00 Sunderland vs Newcastle United
    6 Eren
    C+ Fϊtbol (esp)
    C+ Urheilu (fin)
    Digi Sport (rom)
    LIG TV
    Nova Sport (bul)
    Nova Sports 3 (hellas)
    Sky Sport 1 (ger)
    Sky Sport Info *Portal
    SportKlub (cro)
    Sportklub (srb)
    SuperSport 7 (za)
    Tring Sport 2 [Shqip]
    TV3 Slovenia
    Viasat Football (swe)
    Viasat Xtra PL 1
    YES Sport 1
    AD Sports HD3
    C+ Fϊtbol HD (esp)
    LIG TV HD
    Sky Sport HD2 (ger)
    TV2 PL HD1 (nor)
    Birmingham City vs Aston Villa
    C+ Aitio (fin)
    C+ Sport (fra)
    Diema
    Digi Sport (hun)
    Digi Sport (svk)
    Digi Sport+ (rom)
    Nova Sports 1 (hellas)
    Premier League TV
    Sky Sports 1 (uk)
    Spormax [Digiturk]
    Sport 1 Live (ned)
    SportKlub (slo)
    SportKlub+ (SE europe)
    SuperSport 3 (za)
    SuperSport Maximo
    Tring Sport News
    TRK Futbol
    Viasat Sport (swe)
    YES Sport 2
    AD Sports HD4
    Nova Sports HD (hellas)
    Premier League HDTV
    Sky Sports HD1 (uk)
    Spormax HD
    Sport 1 HD (rus)
    TV2 PL HD2 (nor)
    Viasat PL HD

    German 2. Bundesliga
    13:30 Arminia Bielefeld vs FSV Frankfurt
    Sky Bundesliga
    Sky Sport Info *Portal
    Augsburg vs Ingolstadt
    Conn-X TV Sport 2
    Sky Bundesliga
    Sky Sport Info *Portal
    Duisburg vs Osnarbrόck
    Sky Bundesliga
    Sky Sport Info *Portal

    Greek Super League
    14:00 AEL Larissa vs Iraklis Saloniki
    Nova Sports 2 (hellas)

    Italian Serie A
    15:00 Lazio vs Sampdoria
    Al Jazeera Sport +2
    Arena Sport 4
    C+ Aitio (fin)
    C+ Fotball (nor)
    C+ Sport 1 (den)
    C+ Sport 2 (pol)
    Dahlia Sport
    ESPN (uk & irl)
    Film+ (bulgaria)
    NTV+ Football
    Raitalia 3 (africa)
    Sky Calcio 3
    Sport TV1
    Sportmanνa
    SuperSport 1 [DigitAlb]
    TV4 Sport
    TV8 (turkey)
    C+ Deportes HD
    C+ Sport HD (nordic)
    DigitAlb HD4
    ESPN HD (uk)
    Sky Calcio HD3
    Sport TV HD
    Cesena vs Roma
    Al Jazeera Sport +7
    Arena Sport 1
    Dahlia Calcio 2
    Hi Sports
    NTV+ Sport Classic
    Sky Calcio 2
    Sport 5
    SuperSport 4 [DigitAlb]
    Juventus vs Bari
    Al Jazeera Sport +1
    Arena Sport 3
    C+ Fotboll (swe)
    C+ Fϊtbol (esp)
    C+ Sport 1 (swe)
    C+ Sport 3 (nor)
    Conn-X TV Sport 1
    Digi Sport+ (rom)
    Hi Soccer
    LIG TV
    NTV+ Sport On-Line
    Sky Calcio 1
    SuperSport 3 [DigitAlb]
    TPS Star
    TV+ (bulgaria)
    YES Sport 2
    C+ Fϊtbol HD (esp)
    DigitAlb HD3
    LIG TV HD
    Sky Calcio HD1
    Genoa vs Udinese
    Al Jazeera Sport +6
    Dahlia Calcio 1
    Sky Calcio 4
    Catania vs Chievo
    Al Jazeera Sport +9
    Dahlia Calcio 3
    Sky Calcio 5
    Brescia vs Parma
    Dahlia Calcio 4
    Sky Calcio 6

    English Premier League
    15:05 Liverpool vs Everton
    6 Eren
    Alfa TV (cyp)
    C+ Sport (fra)
    C+ Sport 1 (pol)
    C+ Urheilu (fin)
    Diema
    Digi Sport (hun)
    Digi Sport (rom)
    Digi Sport (svk)
    Fox Sports Espanyol
    Iran TV3
    Nova Sports 1 (hellas)
    Premier League TV
    Russia 2
    Sky Calcio 8
    Sky Sport 1 (ger)
    Sky Sport Extra (ita)
    Sky Sport Info *Portal
    Sky Sports 1 (uk)
    Spormax [Digiturk]
    Sport 1 Live (ned)
    Sport TV2
    SportKlub (cro)
    SportKlub (slo)
    Sportklub (srb)
    SuperSport 3 (za)
    SuperSport Maximo
    Tring Sport News
    TRK Futbol
    Viasat Football (swe)
    Viasat Sport Baltic
    YES Sport 1
    AD Sports HD3
    C+ Sport HD (pol)
    Nova Sports HD (hellas)
    Premier League HDTV
    Sky Calcio HD8
    Sky Sport Extra HD
    Sky Sport HD2 (ger)
    Sky Sports HD1 (uk)
    Spormax HD
    Sport 1 HD (rus)
    TV2 PL HD1 (nor)
    Viasat PL HD
    Viasat Sport HD (swe)
    ‡ Sky 3DTV [Ch 217]

    German 1. Bundesliga
    15:30 Eintracht Frankfurt vs Hannover 96
    Conn-X TV Sport 2
    ESPN (uk & irl)
    EuroSport 2 (nordic)
    EuroSport 2 [Bundesliga]
    NTV+ Nash Football
    Orange Sport (fra)
    Sky Bundesliga
    Sky Sport Info *Portal
    SuperSport 5 [DigitAlb]
    SuperSport 6 (za)
    TRT 3 [Spor]
    Sky Sport HD1 (ger)
    TRT HD

    Greek Super League
    16:15 Asteras Tripolis vs AEK Athens
    Nova Sports 2 (hellas)
    Tring Sport 2 [Shqip]
    Aris Thessaloniki vs Panionios
    Nova Sports 3 (hellas)
    Tring Sport 4 [Planet]

    Greek Beta Ethniki
    16:30 Diagoras Rhodos vs Levadiakos
    Conn-X TV Sport 3

    Spanish LFP Primera Divisiσn
    17:00 Valencia vs Deportivo La Coruna
    Al Jazeera Sport +9
    C+ Fotball (nor)
    C+ Liga (esp)
    C+ Sport 1 (den)
    C+ Sport 3 (nor)
    Conn-X TV Sport 3
    Digi Sport+ (rom)
    NTV Spor
    NTV+ Football
    Sport 5+ LIVE
    SuperSport 2 [DigitAlb]
    C+ Liga HD
    DigitAlb HD5

    Cypriot 1. Division
    17:00 Ethnikos Achnas vs AEL Larnaka
    Lumiere TV

    Spanish Segunda B Group I
    17:00 Rayo Vallecano B vs Celta Vigo B
    Tele Madrid Sat

    English Premier League
    17:10 Tottenham Hotspur vs Manchester United
    2M National
    6 Eren
    Alfa TV (cyp)
    C+ Spain
    C+ Sport 1 (pol)
    C+ Urheilu (fin)
    Diema
    Digi Sport (hun)
    Digi Sport (rom)
    Digi Sport (svk)
    Fox Sports Espanyol
    Iran TV3
    Nova Sports 4 (hellas)
    Premier League TV
    Russia 2
    Sky Calcio 9
    Sky Sport 1 (ger)
    Sky Sport 3 (ita)
    Sky Sport Info *Portal
    Sky Sports 1 (uk)
    Sky Super Calcio
    Spormax [Digiturk]
    Sport 1 Live (ned)
    Sport TV3
    Sport+ (fra)
    SportKlub (slo)
    Sportklub (srb)
    SuperSport 3 (za)
    SuperSport Maximo
    Tring Sport News
    TRK Futbol
    Viasat Football (swe)
    Viasat Sport Baltic
    YES Sport 1
    AD Sports HD3
    C+ Spain HD
    C+ Sport HD (pol)
    Premier League HDTV
    Sky Sport HD2 (ger)
    Sky Sport HD3 (ita)
    Sky Sports HD1 (uk)
    Sky Super Calcio HD
    Spormax HD
    Sport 1 HD (rus)
    TV2 PL HD1 (nor)
    Viasat PL HD
    Viasat Sport HD (swe)
    ‡ Sky 3DTV [Ch 217]

    AFC Asian Cup 2011 - Group A
    17:15 China vs Uzbekistan
    Al Jazeera Sport +5
    Al Jazeera Sport +7
    Al Jazeera Sport 1
    British EuroSport 2
    EuroSport 2 (fra)
    EuroSport 2 (ger)
    EuroSport 2 (int'l)
    SuperSport 3 [DigitAlb]
    Al Jazeera Sport HD2
    Qatar vs Kuwait
    Al Jazeera Sport Global
    Dubai Sports 1
    Al Jazeera Sport HD1

    German 1. Bundesliga
    17:30 Kaiserlautern vs FC Kφln
    C+ Fϊtbol (esp)
    Conn-X TV Sport 2
    ESPN (uk & irl)
    EuroSport 2 (nordic)
    EuroSport 2 [Bundesliga]
    Neo Sports
    NTV+ Sport On-Line
    Orange Sport (fra)
    Sky Bundesliga
    Sky Sport Info *Portal
    SuperSport 1 [DigitAlb]
    SuperSport 6 (za)
    TRT 3 [Spor]
    YES Sport 2
    C+ Fϊtbol HD (esp)
    DigitAlb HD4
    Sky Sport HD1 (ger)
    TRT HD

    Greek Super League
    18:30 Panathinaikos vs Kavala
    Arena Sport 4
    Nova Sports 1 (hellas)
    Tring Sport 2 [Shqip]
    Nova Sports HD (hellas)
    Xanthi vs Ergotelis
    ERT World
    NET (hellas)

    Spanish LFP Primera Divisiσn
    19:00 Almeria vs Real Madrid
    Al Jazeera Sport +2
    Al Jazeera Sport +3
    Alfa TV (cyp)
    Arena Sport 3
    C+ Extra 2 (swe)
    C+ Fotball (nor)
    C+ Liga (esp)
    C+ Sport 1 (swe)
    C+ Sport 2 (pol)
    Canal 9 (den)
    Conn-X TV Sport 1
    Digi Sport (rom)
    Iran TV3
    NTV Spor
    NTV+ Football
    Sky Calcio 10
    Sky Sports *RED button
    Sky Sports 1 (uk) /2H
    Sky Super Calcio
    Sport 1 (cze/svk)
    Sport 1 (hun)
    Sport 5
    Sport TV2
    Sport+ (fra)
    SuperSport 2 [DigitAlb]
    SuperSport 7 (za)
    TRK Futbol
    TV+ (bulgaria)
    C+ Liga HD
    C+ Sport HD (nordic)
    DigitAlb HD5
    Sky Super Calcio HD

    Portuguese Super Liga
    19:00 FC Porto vs Naval
    Ma Chaξne Sport
    Nova Sport (cze)
    Orange Sport (pol)
    Sport TV1
    SportKlub (slo)
    Sportklub (srb)
    SuperSport 5 [DigitAlb]
    DigitAlb HD1
    Sport TV HD

    Mexican Primera Divisiσn
    19:00 Monarcas Morelia vs Chivas Guadalajara
    Fox Sports Espanyol

    Turkish Cup (Turkiye Kupasi) - Group B
    19:00 Trabzonspor vs Manisaspor
    TRT Haber

    Mexican Primera Divisiσn
    19:00 Pumas UNAM vs Santos Netanya
    Canal Estrellas (eu)

    Israeli Ligat Al
    19:15 Ashdod SC vs Maccabi Netanya
    YES Sport 1

    Brazilian Paulista - Round 1
    20:00 Corinthians vs Portuguesa
    PFC International
    Mogi Mirim vs Sao Paulo
    Al Jazeera Sport +10
    C+ Fϊtbol 2 [MP1]
    SuperSport 6 (za)

    Italian Serie A
    20:45 Lecce vs AC Milan
    Al Jazeera Sport +1
    Arena Sport 4
    C+ Aitio (fin)
    C+ Fϊtbol (esp)
    C+ Sport 1 (den)
    C+ Sport 3 (nor)
    Conn-X TV Sport 3
    Dahlia Sport
    Digi Sport (svk)
    ESPN (uk & irl)
    Film+ (bulgaria)
    Fox Sports Espanyol
    Hi Soccer
    NTV+ Sport On-Line
    Raitalia 3 (africa)
    Setanta Ireland
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 (ita)
    Spormax [Digiturk]
    Sport 5+
    Sport TV3
    SportDigital.tv
    SuperSport 1 [DigitAlb]
    TV4 Sport
    TV8 (turkey)
    C+ Fϊtbol HD (esp)
    DigitAlb HD4
    ESPN HD (uk)
    Sky Calcio HD1
    Sky Sport HD1 (ita)
    Spormax HD
    Sport 1 HD (ned)

    Spanish LFP Primera Divisiσn
    21:00 Barcelona vs Malaga
    6 Eren
    Al Jazeera Sport +2
    Al Jazeera Sport +3
    Alfa TV (cyp)
    Arena Sport 3
    C+ Extra 2 (swe)
    C+ Fotball (nor)
    C+ Spain
    C+ Sport (fra)
    C+ Sport 1 (pol)
    C+ Sport 1 (swe)
    Conn-X TV Sport 2
    Digi Sport (rom)
    Iran TV3
    NTV Spor
    NTV+ Football
    Sky Calcio 2
    Sky Sports 1 (uk)
    Sky Super Calcio
    Sport 1 (cze/svk)
    Sport 1 (hun)
    Sport 5
    Sport TV2
    SuperSport 3 (za)
    SuperSport 3 [DigitAlb]
    TRK Futbol
    TV+ (bulgaria)
    C+ Spain HD
    C+ Sport HD (nordic)
    C+ Sport HD (pol)
    DigitAlb HD3
    Sky Calcio HD2
    Sky Sports HD1 (uk)
    Sky Super Calcio HD

    French Ligue 1
    21:00 Marseile vs Bordeaux
    Al Jazeera Sport +7
    C+ France
    C+ GOL (pol)
    C+ Hi-Tech
    Kanal A (turkey)
    Nova Sports 1 (hellas)
    Orange Sport Info (pol)
    Sport Italia
    Sport+ (rus)
    SuperSport 4 [DigitAlb]
    SuperSport Maximo
    Viasat Football (nor)
    Viasat Football (swe)
    Viasat Sport Baltic
    Nova Sports HD (hellas)

    Portuguese Super Liga
    21:15 Academica vs Benfica
    Sport TV1
    SportKlub+ (SE europe)
    SuperSport 5 [DigitAlb]
    TV2 Sport 2 (nor)
    YES Sport 1
    DigitAlb HD1


    Brazilian Paranaense - Round 1
    22:15 Parana vs Corinthians PR
    PFC International
    http://img836.imageshack.us/img836/8812/hdlogou.jpg

    Channel Master 3,05M motor 37,5W-57e
    Dish Aris 2,4 motor 45E-30W
    Dish Gibertin OP1,25 motor 42e-30w
    Dish Gibertin OP1,25 9E, 13,16,19,2

    Prof Revolution DVB-S2 8000 PCI-E
    Technotrend TT-S21600
    Dreambox 800se HDPVR Dreambox7020si
    Katrein ufs 910si Dreambox 500s
    Azbox Me
    Azbox Elite

  4. #4
    djdiageo's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    718
    Rep Power
    156

    Απ: Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις

    Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις 16/01/2011



    Select Timezone GMT +1


    AFC Asian Cup 2011 - Quarter Final
    14:25 Japan vs Qatar
    Al Jazeera Sport +10
    Al Jazeera Sport 1
    Al Jazeera Sport Global
    EuroSport 2 (fra)
    EuroSport 2 (ger)
    EuroSport 2 (int'l)
    EuroSport 2 (nordic)
    EuroSport 2 [Bundesliga]

    AFC Asian Cup 2011 - Quarter Final
    17:25 Uzbekistan vs Jordan
    Al Jazeera Sport +10
    Al Jazeera Sport 2
    Al Jazeera Sport Global
    British EuroSport 2
    EuroSport 2 (fra)
    EuroSport 2 (ger)
    EuroSport 2 (int'l)
    EuroSport 2 (nordic)
    EuroSport 2 [Bundesliga]

    German 2. Bundesliga
    18:00 Ingolstadt vs Duisburg
    Conn-X TV Sport 2
    Sky Bundesliga
    Sky Sport Info *Portal
    osnabrόck vs 1860 Mόnchen
    Sky Bundesliga
    Sky Sport Info *Portal
    Paderborn vs Augsburg
    Sky Bundesliga
    Sky Sport Info *Portal

    Dutch Eerste Divisie (2nd)
    18:45 Roosendaal vs Volendam
    Eredivisie Live 1

    Turkish Super Lig
    19:00 Besiktas vs Bucaspor
    LIG TV
    LIG TV HD

    German 1. Bundesliga
    20:30 Hamburg vs Eintracht Frankfurt
    Alfa TV (cyprus)
    C+ Fϊtbol (esp)
    Conn-X TV Sport 1
    ESPN (uk & irl)
    EuroSport 2 (nordic)
    EuroSport 2 [Bundesliga]
    Neo Sports
    NTV+ Football
    Orange Sport (fra)
    Sky Bundesliga
    Sky Sport 3 (ita)
    Sky Sport Info *Portal
    Sport 1 Live (ned)
    SuperSport 2 [DigitAlb]
    SuperSport 3 (za)
    SuperSport Maximo
    TRK Futbol
    TRT 3 [Spor]
    YES Sport 1
    C+ Fϊtbol HD (esp)
    DigitAlb HD5
    NTV+ HD Sport
    Sky Sport HD1 (ger)
    Sky Sport HD3 (ita)
    TRT HD

    Dutch Eredivisie
    20:45 ADO Den Haag vs Heerenveen
    C+ Fotball (nor)
    C+ Sport 1 (den)
    C+ Sport 1 (swe)
    Eredivisie Live 1

    Italian Serie B
    20:45 Livorno vs Albinoleffe
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 (ita)
    Sky Super Calcio

    French Cup (Coupe de France) - Round 10/L32
    20:45 Sochaux vs Paris FC
    EuroSport (fra)

    Spanish Liga Adelante
    21:00 Xerez vs Elche
    C+ Liga (esp)

    Portuguese Liga Honra
    21:15 Leixoes vs Feirense
    Sport TV1
    http://img836.imageshack.us/img836/8812/hdlogou.jpg

    Channel Master 3,05M motor 37,5W-57e
    Dish Aris 2,4 motor 45E-30W
    Dish Gibertin OP1,25 motor 42e-30w
    Dish Gibertin OP1,25 9E, 13,16,19,2

    Prof Revolution DVB-S2 8000 PCI-E
    Technotrend TT-S21600
    Dreambox 800se HDPVR Dreambox7020si
    Katrein ufs 910si Dreambox 500s
    Azbox Me
    Azbox Elite

  5. #5
    djdiageo's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    718
    Rep Power
    156

    Απ: Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις

    Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις 23/01/2011



    Select Timezone GMT +1


    Italian Serie A
    12:30 Udinese vs Internazionale
    Al Jazeera Sport +1
    Arena Sport 4
    C+ Extra 1 (swe)
    C+ Fotball (nor)
    C+ Fϊtbol (esp)
    C+ Sport 1 (den)
    C+ Sport 1 (pol)
    C+ Sport 1 (swe)
    C+ Urheilu (fin)
    Dahlia Sport
    Digi Sport (hun)
    Digi Sport (rom)
    Digi Sport (svk)
    Hi Soccer
    NTV+ Football
    Raitalia 3 (africa)
    Sky Calcio 6
    Sky Sport 1 (ita)
    Sky Super Calcio
    Sport 1 Live (ned)
    Sport 5
    SuperSport 1 [DigitAlb]
    TV8 (turkey)
    Al Jazeera Sport HD1
    C+ Sport HD (nordic)
    C+ Sport HD (pol)
    DigitAlb HD4
    Sky Calcio HD6
    Sky Sport HD1 (ita)
    Sky Super Calcio HD

    Dutch Eredivisie
    12:30 Utrecht vs Ajax
    C+ Fotboll (swe)
    C+ Sport 3 (nor)
    Eredivisie Live 1
    Polsat Futbol
    Sport+ (rus)
    SportDigital.tv
    SportKlub (slo)
    Sportklub (srb)

    Turkish 1. Lig
    12:30 Orduspor vs Kayseri Erciyesspor
    TRT 1
    Kasimpasa vs Gaziantepspor
    Digi Kanal

    Albanian Championship
    13:00 Elbasani vs Dinamo Tiana
    SuperSport 5 [DigitAlb]
    Shkumbini vs Teuta
    SuperSport 3 [DigitAlb]

    German 2. Bundesliga
    13:30 FSV Frankfurt vs RW Oberhausen
    Sky Bundesliga
    Sky Sport Info *Portal
    Greuther Fόrth vs Union Berlin
    Sky Bundesliga
    Sky Sport Info *Portal
    Hertha BSC Berlin vs Fortuna Dόsseldorf
    Conn-X TV Sport 2
    Sky Bundesliga
    Sky Sport Info *Portal

    Greek Super League
    14:00 Kavala vs Iraklis Saloniki
    Nova Sports 2 (hellas)
    Panserraikos vs Atromitos
    Nova Sports 3 (hellas)

    English Championship
    14:15 Quenns Park Rangers vs Coventy City
    Al Jazeera Sport +5
    Canal 9 (den)
    Sky Sports 1 (uk)
    SportKlub (pol)
    SportKlub+ (SE europe)
    SuperSport 4 [DigitAlb]
    Viasat Football (nor)
    Sky Sports HD1 (uk)

    Dutch Eredivisie
    14:30 Groningen vs Twente
    Eredivisie Live 2
    NTV+ Football
    Polsat Futbol
    SportDigital.tv
    SportKlub (slo)
    Sportklub (srb)
    Venlo vs PSV Eindhoven
    Eredivisie Live 1
    Sport 1 (cze/svk)
    Sport 1 (hun)
    Sport 1 (rom)
    Roda JC vs Excelsior
    - - -

    Italian Serie A
    15:00 Bologna vs Lazio
    Al Jazeera Sport +8
    C+ Fotboll (swe)
    C+ Sport 3 (nor)
    Hi Soccer
    NTV+ Sport Classic
    Sky Calcio 3
    SuperSport 3 [DigitAlb]
    Sampdoria vs Juventus
    Al Jazeera Sport +1
    Arena Sport 4
    C+ Fotball (nor)
    C+ Fϊtbol (esp)
    C+ Sport (fra)
    C+ Sport 1 (den)
    C+ Sport 1 (pol)
    C+ Urheilu (fin)
    Dahlia Sport
    Digi Sport (hun)
    Digi Sport (rom)
    Digi Sport (svk)
    Sky Calcio 1
    Spormax [Digiturk]
    Sport 1 Live (ned)
    Sport 5
    Sport+ (rus)
    SuperSport 1 [DigitAlb]
    TV4 Sport
    TV8 (turkey)
    Al Jazeera Sport HD1
    C+ Sport HD (nordic)
    C+ Sport HD (pol)
    DigitAlb HD4
    Sky Calcio HD1
    Spormax HD
    Sport 1 HD (ned)
    Bari vs Napoli
    Al Jazeera Sport +9
    Arena Sport 1
    C+ Aitio (fin)
    C+ Sport 1 (swe)
    Raitalia 3 (africa)
    Sky Calcio 2
    SuperSport 2 [DigitAlb]
    TPS Star
    DigitAlb HD5
    Sky Calcio HD2
    Fiorentina vs Lecce
    Al Jazeera Sport +7
    Arena Sport 3
    Dahlia Calcio 1
    Sky Calcio 4
    Chievo vs Genoa
    Al Jazeera Sport +4
    Dahlia Calcio 2
    Sky Calcio 5

    Turkish Super Lig
    15:00 Konyaspor vs Burasspor
    LIG TV
    LIG TV HD

    German 1. Bundesliga
    15:30 Mφnchengladbach vs Bayer Leverkusen
    Conn-X TV Sport 2
    Dubai Sports 1
    EuroSport 2 (nordic)
    EuroSport 2 [Bundesliga]
    Neo Sports
    NTV+ Sport On-Line
    Orange Sport (fra)
    Sky Bundesliga
    Sky Calcio 10
    Sky Sport Info *Portal
    Sportmanνa
    SuperSport 1 (za)
    SuperSport 5 [DigitAlb]
    TRK Futbol
    TRT 3 [Spor]
    YES Sport 2
    Sky Sport HD1 (ger)
    TRT HD

    Greek Super League
    16:15 Asteras Tripolis vs Olympiacos
    Nova Sports 2 (hellas)
    Ergotelis vs Aris Thessaloniki
    Nova Sports 3 (hellas)

    English Premier League
    17:00 Blackburn Rovers vs West Bromwich Albion
    6 Eren
    Alfa TV (cyprus)
    C+ Spain
    C+ Sport 1 (pol)
    C+ Urheilu (fin)
    Digi Sport (svk)
    Nova Sport (bul)
    Nova Sports 4 (hellas)
    Premier League TV
    Sky Calcio 9
    Sky Sport 1 (ger)
    Sky Sport 3 (ita)
    Sky Sport Info *Portal
    Sky Sports 1 (uk)
    Sky Super Calcio
    Spormax [Digiturk]
    Sport 1 Live (ned)
    Sport TV2
    SportKlub (slo)
    Sportklub (srb)
    SuperSport 3 (za)
    SuperSport Maximo
    Tring Sport News
    TV2 Sport PL (den)
    Viasat Football (swe)
    Viasat Sport Baltic
    YES Sport 1
    AD Sports HD3
    C+ Spain HD
    C+ Sport HD (pol)
    Premier League HDTV
    Sky Sport HD2 (ger)
    Sky Sport HD3 (ita)
    Sky Sports HD1 (uk)
    Sky Super Calcio HD
    Spormax HD
    Sport 1 HD (ned)
    Sport TV HD
    TV2 PL HD1 (nor)
    Viasat PL HD
    Viasat Sport HD (swe)

    Spanish LFP Primera Divisiσn
    17:00 Almeria vs Osasuna
    Al Jazeera Sport +9
    Taquilla 8
    Getafe vs Espanyol
    Al Jazeera Sport +6
    NTV+ Football
    SuperSport 2 [DigitAlb]
    Taquilla 7
    TPS Star
    Sporting Gijon vs Atletico Madrid
    Al Jazeera Sport +4
    C+ Aitio (fin)
    C+ Fotboll (swe)
    C+ Sport 3 (nor)
    NTV Spor
    Sport 5+ LIVE
    Sport TV1
    Sport+ (fra)
    SuperSport 7 (za)
    Taquilla 5
    C+ Sport HD (nordic)
    Sport TV HD
    Real Zaragoza vs Deportivo La Coruna
    Al Jazeera Sport +5
    Taquilla 6

    Spanish Liga Adelante
    17:00 Numerica vs Salamanca
    C+ Liga (esp)

    French Cup (Coupe de France)
    17:00 Agen Foot vs Paris St Germain
    Al Jazeera Sport +7
    Arena Sport 3
    EuroSport (fra)
    Orange Sport Info (pol)

    Antalya Cup
    17:00 Universitatea Cluj vs Siber
    Digi Sport (rom)


    Cypriot 1. Division
    17:00 Anorthosis Famagusta vs AEL Limassol
    Lumiere TV

    German 1. Bundesliga
    17:30 Hoffenheim vs St Pauli
    Conn-X TV Sport 2
    Dubai Sports 1
    ESPN (uk & irl)
    EuroSport 2 (nordic)
    EuroSport 2 [Bundesliga]
    Neo Sports
    NTV+ Sport On-Line
    Orange Sport (fra)
    Sky Bundesliga
    Sky Sport Info *Portal
    SuperSport 1 [DigitAlb]
    SuperSport 5 (za)
    TRT 3 [Spor]
    DigitAlb HD4
    Sky Sport HD1 (ger)
    TRT HD

    French Cup (Coupe de France)
    17:30 Lille vs Wasquehal
    EuroSport (fra)
    Orange Sport Info (pol)

    Belgian Jupiler Pro League
    18:00 Anderlecht vs Standard Liege
    Setanta Africa
    SportKlub (pol)
    SportKlub (rom)
    SportKlub+ (SE europe)
    Telekanal (rus)
    WDS TV

    Turkish 1. Lig
    18:00 Caykur Zizespor vs Diyarbakirspor
    TRT 1
    TRT 6

    Turkish Super Lig
    18:00 Galatasaray vs Sivasspor
    LIG TV
    LIG TV HD

    Greek Super League - Week 19
    18:30 Panionios vs Panathinaikos
    Arena Sport 4
    Nova Sports 1 (hellas)
    Nova Sports HD (hellas)

    Israeli Ligat Al
    18:45 Hapoel Petach Tikva vs Bnei Sachnin
    YES Sport 2

    Spanish LFP Primera Divisiσn
    19:00 Real Madrid vs Real Mallorca
    Al Jazeera Sport +2
    Al Jazeera Sport +3
    Arena Sport 3
    C+ Extra 2 (swe)
    C+ Fotball (nor)
    C+ Liga (esp)
    C+ Sport 1 (swe)
    C+ Urheilu (fin)
    Canal 9 (den)
    Digi Sport (rom)
    NTV Spor
    NTV+ Football
    Sky Calcio 9
    Sky Sport 3 (ita)
    Sky Sports *RED button
    Sky Sports 1 (uk) /2H
    Sky Super Calcio
    Sport 1 (hun)
    Sport 5
    Sport TV1
    Sport+ (fra)
    SuperSport 2 [DigitAlb]
    SuperSport 3 (za)
    SuperSport Maximo
    TRK Futbol
    TV+ (bulgaria)
    Al Jazeera Sport HD2
    C+ Liga HD
    C+ Sport HD (nordic)
    DigitAlb HD5
    Sky Sport HD3 (ita)
    Sky Super Calcio HD
    Sport 1 HD (ned)
    Sport TV HD

    Mexican Primera Divisiσn
    19:00 Toluca vs Jaguares Chiapas
    Canal Estrellas (eu)

    Brazilian Paulista
    20:00 Corinthians vs Noroeste
    SuperSport 7 (za)

    Belgian Jupiler Pro League
    20:30 AA Gent vs Lokeren
    Setanta Africa
    SportKlub (pol)
    SportKlub (rom)
    SportKlub (slo)
    Sportklub (srb)
    WDS TV
    YES Sport 2

    Italian Serie A
    20:45 AC Milan vs Cesena
    Al Jazeera Sport +1
    Arena Sport 4
    C+ Aitio (fin)
    C+ Fϊtbol (esp)
    C+ Sport (fra)
    C+ Sport 1 (den)
    C+ Sport 3 (nor)
    Dahlia Sport
    Digi Sport (hun)
    Digi Sport (rom)
    Digi Sport (svk)
    Hi Soccer
    Raitalia 3 (africa)
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 (ita)
    Spormax [Digiturk]
    Sport 1 Live (ned)
    Sport+ (rus)
    SportDigital.tv
    SuperSport 1 [DigitAlb]
    TV4 Sport
    TV8 (turkey)
    YES Sport 1
    Al Jazeera Sport HD1
    DigitAlb HD4
    Sky Calcio HD1
    Sky Sport HD1 (ita)
    Spormax HD

    French Cup (Coupe de France)
    20:45 Nice vs Lyon
    Al Jazeera Sport +7
    France 2
    Orange Sport Info (pol)

    Spanish LFP Primera Divisiσn
    21:00 Villarreal vs Real Sociedad
    Al Jazeera Sport +2
    Alfa TV (cyprus)
    Arena Sport 3
    C+ Fotball (nor)
    C+ Spain
    C+ Sport 1 (swe)
    C+ Urheilu (fin)
    Canal 9 (den)
    NTV+ Football
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 3 (ita)
    Sky Sports 1 (uk)
    Sky Super Calcio
    Sport 1 (hun)
    Sport 5+ LIVE
    Sport TV1
    SuperSport 2 [DigitAlb]
    SuperSport 3 (za)
    SuperSport Maximo
    TRK Futbol
    TV+ (bulgaria)
    Al Jazeera Sport HD2
    C+ Spain HD
    C+ Sport HD (nordic)
    DigitAlb HD5
    Sky Calcio HD2
    Sky Sport HD3 (ita)
    Sky Sports HD1 (uk)
    Sky Super Calcio HD
    Sport TV HD

    Mexican Primera Divisiσn
    23:00 Club America vs Tigres UANL
    Canal Estrellas (eu)
    http://img836.imageshack.us/img836/8812/hdlogou.jpg

    Channel Master 3,05M motor 37,5W-57e
    Dish Aris 2,4 motor 45E-30W
    Dish Gibertin OP1,25 motor 42e-30w
    Dish Gibertin OP1,25 9E, 13,16,19,2

    Prof Revolution DVB-S2 8000 PCI-E
    Technotrend TT-S21600
    Dreambox 800se HDPVR Dreambox7020si
    Katrein ufs 910si Dreambox 500s
    Azbox Me
    Azbox Elite

  6. #6
    djdiageo's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    718
    Rep Power
    156

    Απ: Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις

    Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις 24/01/2011




    Select Timezone GMT +1

    Greek Beta Ethniki
    17:00 Ethnikos Asteras vs Kallithea
    ET3

    Albanian Championship
    17:00 KF Tirana vs Skenderbeu
    SuperSport 4 [DigitAlb]

    Israeli Ligat Al
    19:45 Ironi Kiryat Shmona vs Hapoel Tel Aviv
    IBA Channel 1
    The Israeli Network

    German 2. Bundesliga
    20:15 Bochum vs Erzgebirge Aue
    Conn-X TV Sport 2
    EuroSport 2 (nordic)
    EuroSport 2 [Bundesliga]
    Sky Bundesliga
    Sky Sport Info *Portal
    Sport 1 [DSF]
    Sky Sport HD1 (ger)

    Italian Lega Pro Division 1B
    20:45 Pisa vs Ternana
    RAI Sport 1

    Italian Serie B
    20:45 Triestina vs Novara
    Dahlia Sport
    Sky Calcio 1

    Dutch Eerste Divisie (2nd)
    20:45 Cambuur Leeuwarden vs Helmond Sport
    Eredivisie Live 1

    English Premier League
    21:00 Bolton Wanderers vs Chelsea
    6 Eren
    Alfa TV (cyprus)
    C+ Fϊtbol (esp)
    C+ Sport 1 (pol)
    C+ Urheilu (fin)
    Digi Sport (hun)
    Digi Sport (rom)
    Digi Sport (svk)
    Nova Sport (bul)
    Nova Sports 1 (hellas)
    Premier League TV
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 1 (ger)
    Sky Sport 1 (ita)
    Sky Sport Info *Portal
    Sky Sports 1 (uk)
    Sky Super Calcio
    Sport TV2
    SportKlub (cro)
    SportKlub (slo)
    Sportklub (srb)
    SuperSport 3 (za)
    SuperSport Maximo
    Tring Sport News
    TV2 Sport PL (den)
    Viasat Football (swe)
    YES Sport 1
    AD Sports HD3
    C+ Sport HD (pol)
    Nova Sports HD (hellas)
    Premier League HDTV
    Sky Calcio HD2
    Sky Sport HD1 (ita)
    Sky Sport HD2 (ger)
    Sky Sports HD1 (uk)
    Sky Super Calcio HD
    TV2 PL HD1 (nor)
    Viasat PL HD
    Viasat Sport HD (swe)
    Sky 3DTV [Ch 217]

    Spanish LFP Primera Divisiσn
    21:00 Athletic Bilbao vs Hercules
    Al Jazeera Sport +2
    Al Jazeera Sport +3
    C+ Fotball (nor)
    C+ Fotboll (swe)
    C+ Sport 1 (swe)
    NTV+ Football
    Sport 2 (hun)
    Sport 5+ LIVE
    SuperSport 7 (za)
    Taquilla 8
    Al Jazeera Sport HD2
    C+ Sport HD (nordic)

    Portuguese Super Liga
    21:15 Maritomo vs Sporting Lisbon
    Orange Sport (pol)
    Sport TV1
    http://img836.imageshack.us/img836/8812/hdlogou.jpg

    Channel Master 3,05M motor 37,5W-57e
    Dish Aris 2,4 motor 45E-30W
    Dish Gibertin OP1,25 motor 42e-30w
    Dish Gibertin OP1,25 9E, 13,16,19,2

    Prof Revolution DVB-S2 8000 PCI-E
    Technotrend TT-S21600
    Dreambox 800se HDPVR Dreambox7020si
    Katrein ufs 910si Dreambox 500s
    Azbox Me
    Azbox Elite

  7. #7
    djdiageo's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    718
    Rep Power
    156

    Απ: Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις

    Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις 27/01/2011



    Select Timezone GMT +1


    Copa del Sol 2011 - Group A
    13:00 Aalesund vs Wisla Krakow
    Dolce Sport
    Orange Sport Info (pol)
    Setanta Africa
    TV2 Sport 1 (nor)

    Copa del Sol 2011 - Group C
    16:00 Rosenborg vs Rapid Bucharest
    Dolce Sport
    Orange Sport (pol)
    Setanta Africa
    TV2 Sport 1 (nor)
    TV4 Sport

    Antalya Cup
    17:00 Universitatea Cluj vs Zestafoni
    Digi Sport (rom)

    Copa del Sol 2011 - Group A
    19:00 FC Copenhagen vs Valerenga
    Canal 9 (den)
    Orange Sport (pol)
    Setanta Africa
    TV2 Sport 2 (nor)
    TV4 Sport

    Turkish Cup (Turkiye Kupasi) - Group C
    19:00 Fenerbahce vs Genclerbirligi
    TRT 1
    TRT HD
    Malatyaspor vs Ankaragucu
    TRT 6
    TRT Anadolu

    Dutch Cup (KNVB Beker) - Quarter Final
    20:45 Ajax vs NAC Breda
    Eredivisie Live 1

    Italian Cup (Coppa Italia) - Quarter Final
    20:45 Juventus vs Roma
    Al Jazeera Sport +1
    Alfa TV (cyprus)
    C+ Fϊtbol (esp)
    Digi Sport (hun)
    Digi Sport (rom)
    ESPN (uk & irl)
    Gol TV (america)
    Nova Sports 6 (hellas)
    NTV Spor
    Polsat Sport
    RAI Uno
    Sport TV2
    SportKlub+ (SE europe)
    SuperSport 1 [DigitAlb]
    TRK Futbol
    Al Jazeera Sport HD1
    C+ Fϊtbol HD (esp)
    DigitAlb HD4

    Portuguese Cup (Taηa de Portugal) - Quarter Final
    21:30 Merelinense vs Vitoria Guimareas
    Sport TV1

    Friday, 28th January

    CONMEBOL Copa Libertadores - Round 1 (1st Leg)
    00:15 Cerro Porteno vs Deportivo Petare
    Fox Sports Espanyol
    http://img836.imageshack.us/img836/8812/hdlogou.jpg

    Channel Master 3,05M motor 37,5W-57e
    Dish Aris 2,4 motor 45E-30W
    Dish Gibertin OP1,25 motor 42e-30w
    Dish Gibertin OP1,25 9E, 13,16,19,2

    Prof Revolution DVB-S2 8000 PCI-E
    Technotrend TT-S21600
    Dreambox 800se HDPVR Dreambox7020si
    Katrein ufs 910si Dreambox 500s
    Azbox Me
    Azbox Elite

  8. #8
    djdiageo's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    718
    Rep Power
    156

    Απ: Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις

    Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις 27/01/2011



    Select Timezone GMT +1

    Copa del Sol 2011 - Group D
    13:00 Nordsjaelland vs Sportul Studentesc
    Canal 9 (den)
    Dolce Sport
    Orange Sport (pol)
    Setanta Africa
    TV2 Sport 1 (nor)

    AFC Asian Cup 2011 - Match for 3rd Place
    16:00 South Korea vs Uzbekistan
    Al Jazeera Sport +10
    Al Jazeera Sport +4
    Al Jazeera Sport +6
    Al Jazeera Sport 1
    Al Jazeera Sport Global
    British EuroSport 2
    EuroSport 2 (fra)
    EuroSport 2 (ger)
    EuroSport 2 (int'l)
    EuroSport 2 (nordic)
    EuroSport 2 [Bundesliga]
    Iran TV3

    Copa del Sol 2011 - Group B
    16:00 Tromse vs IFK Gotenberg
    Dolce Sport
    Orange Sport (pol)
    Setanta Africa
    TV2 Sport 1 (nor)
    TV4 Sport

    Antalya Cup
    16:00 Dinamo Bucharest vs Obolon Kyiv
    Digi Sport (rom)

    German 2. Bundesliga
    18:00 Erzgebirge Aue vs Osnabrόck
    Sky Bundesliga
    Sky Sport Info *Portal
    Fortuna Dόsseldorf vs FSV Frabkfurt
    Conn-X TV Sport 2
    Sky Bundesliga
    Sky Sport Info *Portal
    RW Oberhausen vs Ingolstadt
    Sky Bundesliga
    Sky Sport Info *Portal

    Dutch Eerste Divisie (2nd)
    18:45 RKC Waalwijk vs Den Bosch
    Eredivisie Live 1

    Copa del Sol 2011 - Group C
    19:00 Molde vs Karpaty
    Orange Sport (pol)
    Setanta Africa
    TRK Futbol
    TV2 Sport 1 (nor)

    German 1. Bundesliga
    20:30 Bayer Leverkusen vs Hannover 96
    Alfa TV (cyprus)
    C+ Fϊtbol (esp)
    Conn-X TV Sport 1
    EuroSport 2 (nordic)
    EuroSport 2 [Bundesliga]
    Neo Sports
    NTV+ Football
    Orange Sport (fra)
    Sky Bundesliga
    Sky Calcio 2
    Sky Sport 3 (ita)
    Sky Sport Info *Portal
    Sport 1 Live (ned)
    Sport TV1
    SuperSport 1 [DigitAlb]
    SuperSport 3 (za)
    TRT 3 [Spor]
    YES Sport 1
    C+ Fϊtbol HD (esp)
    DigitAlb HD4
    NTV+ HD Sport
    Sky Calcio HD2
    Sky Sport HD1 (ger)
    Sky Sport HD3 (ita)
    TRT HD

    Belgian Jupiler Pro League
    20:30 Zulte Waregem vs Racing Genk
    SportKlub (pol)
    SportKlub (rom)
    SportKlub+ (SE europe)
    YES Sport 2

    English Blue Square Premier
    20:45 Gateshead vs AFC Wimbledon
    Premier Sports UK
    Setanta Africa
    Setanta Ireland

    English League Two
    20:45 Bury vs Shrewsbury Town
    Sky Sports 2 (uk)
    Sky Sports HD2 (uk)

    Dutch Eredivisie
    20:45 NEC Nijmegen vs Heracles Almelo
    Eredivisie Live 1

    Italian Serie B
    20:45 Empoli vs Varese
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 (ita)
    Sky Super Calcio

    Spanish Liga Adelante
    21:00 Alcorcon vs Albacete
    C+ Liga (esp)

    Portuguese Cup (Taηa de Portugal) - Quarter Final
    21:30 Academica vs Vitoria Setubal
    Sport TV1
    http://img836.imageshack.us/img836/8812/hdlogou.jpg

    Channel Master 3,05M motor 37,5W-57e
    Dish Aris 2,4 motor 45E-30W
    Dish Gibertin OP1,25 motor 42e-30w
    Dish Gibertin OP1,25 9E, 13,16,19,2

    Prof Revolution DVB-S2 8000 PCI-E
    Technotrend TT-S21600
    Dreambox 800se HDPVR Dreambox7020si
    Katrein ufs 910si Dreambox 500s
    Azbox Me
    Azbox Elite

  9. #9
    djdiageo's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    718
    Rep Power
    156

    Απ: Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις

    Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις 31/01/2011



    Select Timezone GMT +1


    Albanian Championship
    18:00 Dinamo Tirana vs KF Tirana
    SuperSport 4 [DigitAlb]

    Friendly Club Match
    18:00 Sheriff Tiraspol vs Steau Bucharest
    Sport.Ro

    Scandinavian Atlantic Cup
    19:00 Brandby vs Elfsborg
    Viasat Football (swe)

    Turkish Super Lig
    20:00 Eskisehirspor vs Konyaspor
    LIG TV
    LIG TV HD
    Adanaspor vs kartalspor
    TRT 6
    TRT Anadolu

    German 2. Bundesliga
    21:15 Augsburg vs Bochum
    Conn-X TV Sport 2
    EuroSport 2 (nordic)
    EuroSport 2 [Bundesliga]
    Sky Bundesliga
    Sky Sport Info *Portal
    Sport 1 [DSF]
    Sky Sport HD1 (ger)

    French Ligue 2
    21:30 Le Havre vs Chateauroux
    EuroSport (fra)

    Northern Irish Premier League
    21:45 Glenavon vs Clifonville
    Sky Sports 1 (uk)
    Sky Sports HD1 (uk)

    Italian Lega Pro Division 2C
    21:45 Latina vs Milazzo
    RAI Sport 1

    Dutch Eerste Divisie (2nd)
    21:45 MVV vs Emmen
    Eredivisie Live 1

    Italian Serie B
    21:45 Frosinone vs Atalanta
    Dahlia Sport
    Sky Calcio 1

    Spanish LFP Primera División
    22:00 Racing Santander vs Valencia
    Al Jazeera Sport +2
    Arena Sport 3
    C+ Fotball (nor)
    C+ Fotboll (swe)
    C+ Sport (fra)
    C+ Sport 1 (swe)
    C+ Urheilu (fin)
    Canal 9 (den)
    Digi Sport+ (rom)
    Film+ (bulgaria)
    NTV Spor
    NTV+ Football
    Sport 1 (cze/svk)
    Sport 1 (hun)
    Sport 1 (lithuania)
    Sport 1 Live (ned)
    Sport 5+ LIVE
    Sport TV1
    SuperSport 2 [DigitAlb]
    Taquilla 8
    Al Jazeera Sport HD2
    C+ Sport HD (nordic)
    DigitAlb HD5
    Sport TV HD

    Scandinavian Atlantic Cup
    22:00 Helsingborg vs OB Odense
    TV10 (sweden)
    http://img836.imageshack.us/img836/8812/hdlogou.jpg

    Channel Master 3,05M motor 37,5W-57e
    Dish Aris 2,4 motor 45E-30W
    Dish Gibertin OP1,25 motor 42e-30w
    Dish Gibertin OP1,25 9E, 13,16,19,2

    Prof Revolution DVB-S2 8000 PCI-E
    Technotrend TT-S21600
    Dreambox 800se HDPVR Dreambox7020si
    Katrein ufs 910si Dreambox 500s
    Azbox Me
    Azbox Elite

  10. #10
    djdiageo's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    718
    Rep Power
    156

    Απ: Δορυφορικές Αθλητικές Μεταδόσεις

    Greek Cup - Quarter Final (2nd Leg)
    16:00 Diagoras Rhodos vs Atromitos
    Conn-X TV Sport 1

    Friendly Club Match - (Antalya, Turkey)
    18:00 Metalurg Z vs Pandurii
    Digi Sport (rom)

    Turkish Cup (Turkiye Kupasi) - Quarter Final (1st Leg)
    18:00 Genclerbirligi vs Bucaspor
    TRT Haber

    Scandinavian Atlantic Cup
    19:00 Elfsborg vs OB Odense
    TV10 (sweden)
    TV2 Sport (den)

    Greek Cup - Quarter Final (2nd Leg)
    19:00 Olympiacos Volos vs Kerkyra
    ANT 1 (europe)
    Conn-X TV Sport 2

    Copa del Sol 2011 - Semi Final
    19:45 FC Copenhagen vs Karpaty
    Canal 9 (den)
    Dolce Sport
    Orange Sport (pol)
    OSN Show Sports 3
    Setanta Africa
    TRK Futbol
    TV2 Sport 1 (nor)
    TV4 Sport

    Turkish Cup (Turkiye Kupasi) - Quarter Final (1st Leg)
    21:30 Gaziantepspor vs Galarasaray
    TRT 1

    English Blue Square Premier
    21:45 Kettering vs Crawler Town
    Premier Sports UK
    Setanta Africa
    Setanta Ireland

    Italian Serie A
    21:45 Bari vs Internazionale
    Al Jazeera Sport +1
    Arena Sport 4
    C+ Fotball (nor)
    C+ Fútbol (esp)
    C+ Sport (fra)
    C+ Sport 1 (den)
    C+ Urheilu (fin)
    Conn-X TV Sport 2
    Digi Sport (hun)
    Digi Sport (rom)
    ESPN (uk & irl)
    Film+ (bulgaria)
    Fox Sports Espanyol
    Hi Soccer
    NTV+ Football
    Raitalia 3 (africa)
    Sky Calcio 1
    Sky Sport 1 (ita)
    Sky Super Calcio
    Spormax [Digiturk]
    Sport 1 Live (ned)
    Sport TV2
    SuperSport 1 [DigitAlb]
    TV4 Sport
    YES Sport 1
    Al Jazeera Sport HD1
    C+ Fútbol HD (esp)
    C+ Sport HD (nordic)
    DigitAlb HD4
    ESPN HD (uk)
    NTV+ HD Sport
    Sky Calcio HD1
    Sky Sport HD1 (ita)
    Sky Super Calcio HD
    Spormax HD
    Sport 1 HD (ned)
    Sport TV HD

    Scandinavian Atlantic Cup
    22:00 Brandby vs Helsingborg
    TV10 (sweden)
    TV2 Sport (den)

    Portuguese Liga Honra
    22:15 Freamunde vs Feirense
    Sport TV1

    Portuguese Cup (Taça de Portugal)
    23:00 Vitoria Guimaraes vs Academica
    Sport TV1

    Brazilian Gaúcho - Round 6
    23:30 International vs Juventude
    PFC International

    Παρασκευή 4 Φεβρουαρίου

    CONMEBOL Copa Libertadores - Round 1 (2nd Leg)
    01:00 Union Espanola vs Bolivar
    Fox Sports Espanyol
    http://img836.imageshack.us/img836/8812/hdlogou.jpg

    Channel Master 3,05M motor 37,5W-57e
    Dish Aris 2,4 motor 45E-30W
    Dish Gibertin OP1,25 motor 42e-30w
    Dish Gibertin OP1,25 9E, 13,16,19,2

    Prof Revolution DVB-S2 8000 PCI-E
    Technotrend TT-S21600
    Dreambox 800se HDPVR Dreambox7020si
    Katrein ufs 910si Dreambox 500s
    Azbox Me
    Azbox Elite

Page 1 of 6 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •