Results 1 to 3 of 3

Thread: ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΜΑ ΑΠΟ USB

  1. #1

    ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΜΑ ΑΠΟ USB

    Παιδια γεια σας και χρονια πολλα .Εξηγηστε μου καποιος κατι παραξενο που συμβαινει.Σε dm 800 clone ssl84b σε καποια image στο barry allen(ozoon-nemesis κ.α)δεν μου δουλευει το σύστημα....... ενω δουλευουν ολα τα ελευθερα (βουλη κ.α) και η αιτια ειναι το usb που εχω πανω για τα ψηφιακα.Οταν το αφαιρεσω λειτουργουν κανονικα,και αυτο συμβαινει σε 3-4 απο τα 10 image που εχω.Επισης παρατηρησα οτι μου το εκανε στο ozoon οταν το περασα και στην flash.Τι συμβαινει?

  2. #2

    Απ: ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΜΑ ΑΠΟ USB

    φιλε τι ειναι αυτα που γραφεις διαβασε λιγο τους κανονισμους,εδω απογωρευονται αυτα τι p** s****r,ψαξε αλλου οχι εδω μεσα.
    Μην εκθετεις το foroym που σε στεγαζει κ σε φιλοξενει κ του δημιουργης προβληματα.

  3. #3

    Απ: ΜΠΛΟΚΑΡΙΣΜΑ ΑΠΟ USB

    φιλε μου ισως δεν καταλαβες τι ρωταω δεν εχει καμια σχεση η ερωτηση μου με p-- -----r απλα μια αναφορα γινεται για να εντοπισω το προβλημα και δεν εχει καμια σχεση το προβλημα με τον s----r αλλα με τα image.Δεν νομιζω οτι με τετοια αναφορα παραβαινω κανενα κανονισμο αλλα αν πουν οι admin οτι τον παραβαινω ζητω συγνωμη.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 25-10-13, 00:15
  2. Replies: 1
    Last Post: 12-06-13, 01:20
  3. ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ!
    By jogatore in forum Γωνιά της διασκέδασης
    Replies: 0
    Last Post: 22-06-12, 11:27
  4. Replies: 1
    Last Post: 09-06-12, 23:50
  5. Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΗΣ ΛΗΣΤΟΣΥΜΜΟΡΙΑΣ (HD)
    By suzakias in forum Ειδησεογραφία
    Replies: 0
    Last Post: 21-10-11, 09:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •