Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 10 of 40

Thread: xtrend9000

  1. #1

    xtrend9000

    καλημερα ειμαι νεος στην σελιδα αυτη ....εχω παραγγειλη εναν xtrend9000 και θα ηθελα παρα πολυ αν καποιος ξερει η εχει παρει ιδιο να μου πει την γνωμη του και επισης αν καποιος ξερει να μου γραψει αν ειναι ιδιος με τον v2+ ευχαριστω πολυ

  2. #2

    Απ: xtrend9000

    καλός είναι αλλά μην περιμένεις και αυτά που λέγονται για τον δέκτη. έχει μικροπροβλήματα με το τηλεκοντρόλ. η εικόνα του είναι καλή. προς το παρων δεν παίζει avi από τον εσωτερικό δίσκο. παίζει mkv καλά. moter με usals δουλευει καλά. στην οθόνη του δέκτη δεν εμφανιζει σωστά ελληνικά. αν έχεις τηλεόραση με συστημα που με ενα τηλεκοντρόλ γίνεται ο ελεγχος αυτό πρέπει να το απενεργοποιήσης γιατι μπερδεύεται ο δέκτης...

  3. #3

    Απ: xtrend9000

    οδηγους για αυτον που μπορω να κατεβασω...

  4. #4

    Απ: xtrend9000

    δεν ειμαι σιγουρος αλλα νομιζω οτι υπαρχουν και εδω. τι να τους κανεις? βαλε το τελευταιο pli ή vix image και εισαι ok.

  5. #5

    Απ: xtrend9000

    που το βρισκω το ιματζ αυτο???ευχαριστω πολυ

  6. #6

    Απ: xtrend9000

    υπαρχει εδω στο τμημα για τον x-trend. ειναι το vix. δεν εχω δει αν εχει και το pli.
    το εχει τωρα το ειδα ειναι λιγο κατω απο το θεμα που ανοιξες.

  7. #7

    Απ: xtrend9000

    με τους τελευταιους driver ο δεκτης ειναι απολυτα λειτουργικος οποιο image και αν του βαλεις επανω

  8. #8

    Απ: xtrend9000

    απολυτα λειτουργικος δεν το λες αλλα δουλευει καλα. βγηκε και επισημο image απο την clark tech.

  9. #9

    Απ: xtrend9000

    ποιο ειναι το επισημο image???

  10. #10

    Απ: xtrend9000

    στο suport forum της clarke tech θα το βρεις.

Page 1 of 4 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •