Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 46

Thread: HD δεκτης....μνημονιου..

  1. #21
    Γιαννη απο που μπορουμε να αγορασουμε τον ελ λογω δεκτη ....αλλα να ειμαστε σιγουροι οτι θα ειναι γνησιος?
    Αν θελεις και γνωριζεις στειλε μου ενα πμ.
    Ευχαριστω.


    Arduino playground

  2. #22

    jogatore's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Δανεια του νοτου - Merkeland
    Age
    77
    Posts
    4,357
    Rep Power
    3039
    Quote Originally Posted by satfoxy View Post
    Γιαννη απο που μπορουμε να αγορασουμε τον ελ λογω δεκτη ....αλλα να ειμαστε σιγουροι οτι θα ειναι γνησιος?
    Αν θελεις και γνωριζεις στειλε μου ενα πμ.
    Ευχαριστω.
    Νομιζω οτι θα ενδιαφερει αρκετους η αγορα.Γιατι να μεινουμε στα pm?
    Εκτος και δεν επιτρεπονται τα λινκ.
    Γιαννη,μηπως μπορει να γινει κατι και με το rapidshare? 5 λεπτα αναμονη θελει το λιγοτερο....

  3. #23
    Προς θεου..μην ενοηθει οτι την ηθελα την πληροφορια μονο για παρτυ μου.Θελησα με πμ απλα και μονο για σεβασμο στους κανονες του φορουμ.


    Arduino playground

  4. #24
    Τον παρηγγειλα τον δεκτη.Θα τον εχω κατα την Πεμπτη.Αφου τον τεσταρω θα κανω report.


    Arduino playground

  5. #25

    jogatore's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Δανεια του νοτου - Merkeland
    Age
    77
    Posts
    4,357
    Rep Power
    3039
    Quote Originally Posted by satfoxy View Post
    Τον παρηγγειλα τον δεκτη.Θα τον εχω κατα την Πεμπτη.Αφου τον τεσταρω θα κανω report.
    Καλοριζικος, απο που τον παρηγγειλες? Περιμενουμε εντυπωσεις.

  6. #26
    Το παρηγγειλα απο το EasyBuyWorld.Τους πηρα και τηλεφωνο και τους ρωτησα μην τυχον ειναι καμια μαιμου και μου ειπαν οτι δεν ειναι.Ειναι γνησιος.Αν ηταν μαιμου θα το γραφανε στο site.Θα το δω μολις τον παρω στα χερια μου.


    Arduino playground

  7. #27
    Φιλε satfoxy μην ανησυχεις ειναι γνησιος.απο εκει τον πηρα και εγω. απλα δεν προλαβα να γραψω γιατι ημουν παλι εκτος για δουλεια! καλοριζικος! αυριο σας εχω και καινουργιο λογισμικο!!καλο βραδυ γιατι ειμαι off! ναστε καλα τα λεμε αυριο βραδυ
    @jogatore φιλε τα αρχεια τα δινω στον φιλο korn και τα ανεβαζει δεν ξερω αν μπορει να γινει τιποτα καλυτερο!!

  8. #28

    jogatore's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Δανεια του νοτου - Merkeland
    Age
    77
    Posts
    4,357
    Rep Power
    3039
    Quote Originally Posted by satfoxy View Post
    Το παρηγγειλα απο το EasyBuyWorld.Τους πηρα και τηλεφωνο και τους ρωτησα μην τυχον ειναι καμια μαιμου και μου ειπαν οτι δεν ειναι.Ειναι γνησιος.Αν ηταν μαιμου θα το γραφανε στο site.Θα το δω μολις τον παρω στα χερια μου.
    Τι ενοεις οτι ρωτησες αν ειναι μαιμου? τσιπακι ali3602 δεν φοραει ο δεκτης?

  9. #29

    jogatore's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Δανεια του νοτου - Merkeland
    Age
    77
    Posts
    4,357
    Rep Power
    3039
    Εγω παντως εχω μια ενσταση να κανω σχετικα με το εδω μαγαζι οπου στη σελιδα του αναφερει " OPENBOX S9 HD PVR receiver Linux Operating System....κλπ...
    Εδω "http://www.greatdvb.com/digital-satellite-receiver/openbox-s9-hd-pvr.html" δεν γραφει πουθενα για linux.......

  10. #30
    Επιδη κυκλοφορουν και κλωνοι του εν λογω δεκτη.Αυτο τους ρωτησα.Και μου ειπαν οχι.Τωρα τι και πως μολις τον παρω στα χερια τοτε θα ξερω-ρουμε.


    Arduino playground

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •