Results 1 to 8 of 8

Thread: Φτηνός 800αρις που?

  1. #1

    Φτηνός 800αρις που?

    Made in chikita, no problem...
    Για πείτε πού και πόσο...
    Καλύτερα με PM, μην κάνουμε και διαφήμιση...
    Thanks

  2. #2

    Απ: Φτηνός 800αρις που?

    paidia kalispera,
    epeidi thelo na paro gia ena filo enan klono kai den asxolithei me to thema ,thelo mia voithia ti paizei me tis sim?
    diavazo ferrari sim estar sim,pia einai i diafora?
    apo loader koitao vevea gia 76.
    prepei na prosekso kati allo?

    nikos

  3. #3

    Dr.Dream's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Ελλαδα---Εδεσσα
    Age
    51
    Posts
    1,571
    Rep Power
    3647

    Απ: Φτηνός 800αρις που?

    Καλησπερα σας
    Με τις καρτες sim...παιζουν τα παρακατω
    Υπαρχουν τα πολυ φθηνα μηχανηματα τα οποια μπορει να εχουν και sim 1.0 επισης και τα καλυτερα αλλα παντα μιλαμε για κλωνους μηχανηματα τα οποια εχουν τις παραπανω καρτες που αναφερεις.
    Να σου πω οτι εχουν περασει απο τα χερια μου πολλοι κλωνοι και χωρις να θελω να σε...παρω στον λαιμο μου αυτα που ειναι 76αρια αλλα και τα φερραρι ειναι πολυ καλης ποιοτητας δεκτες και παντα μηλαμε για δεκτη ετοιμο με τις παραπανω sim και οχι για αναβαθμιση ετσι?
    Τα μονα που πρεπει να προσεξεις ειναι βασικα να ειναι 76αρι και ολα τα υπολοιπα ειναι σχεδον ιδια
    Οι διαφορες ειναι οτι στους δεκτες με φαραρι σιμ βαζεις μονο λογισμικα φτιαγμενα για φεραρι τα ονομαζομενα clone patched images for ferrari ssl78f τα οποια ειναι και τα νεοτερα.
    Αυτα που ειναι ss76 λογικα εχουν καρτα 2.01 η οποια ειναι και η τελευταια αναβαθμιση που εχουν βγαλει για κλωνους αλλα σε αυτη την περιπτωση του μερνας μονο τα λογισμικα που ειναι για sim 2.01 ss76
    Τελος για την estar που γραφεις παραπανω να σου πω οτι δεν εχω δοκιμασει δεκτη με αυτη την καρτα αλλα μολλον θα εχω εναν μεσα στην εβδομαδα για τεστ οποτε και σου λεω.
    Οσο για τις τιμες απλα ψαξτε τα ελληνικα e-shops που υπαρχουν και διαθετουν κλωνους και συγκρινετε
    0100010001110010001011100100010001110010011001010110000101101101

    Member SatDreamGr Projects

  4. #4

    Απ: Φτηνός 800αρις που?

    telika paraggeila ena 76ari me 2.01 sim apo kina me neo tuner alps m sta 170euro me metaforika,elpizo na pane ola kala.
    thanks gia tin voithia

  5. #5

    korn's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    SatDreamGr
    Posts
    51,784
    Rep Power
    2484984

    Απ: Φτηνός 800αρις που?

    Καλορίζικος και καλές θεάσεις

  6. #6

    Απ: Φτηνός 800αρις που?

    kalorizikos
    na prosexis ayta poy soy eipe o filos dr.dream einai shmantika mhn baleis allo image apo allh karta giati den tha xekinaei me tipota kai isos xreiastei siriako meta. panta image για sim 2.01 ss76 na vazeis.
    KOSTAS - vu solo2 - 2X vu zero wave frontier T90 1.0W - 26E

  7. #7

    Απ: Φτηνός 800αρις που?

    καλοριζικος και ολα να πανε καλα

  8. #8

    Απ: Φτηνός 800αρις που?

    Se 21 μερες θα τον εχεις.Μην απογοητευτείς και λες δεν ηρθε και εχασα τα λεφτα μου.Και μεχρι να τον παρεις στα χερια σου μελετα τα αναλογα τοπικ για να εχεις μια ιδεα τι γινετε και πως.
    Καλοριζικος.


    Arduino playground

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. σκληρος σε 800αρι σε συνεχη ροη
    By giof in forum ..Περί Dreambox Enigma2
    Replies: 8
    Last Post: 03-06-13, 00:01
  2. Replies: 9
    Last Post: 15-06-11, 02:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •