Results 1 to 3 of 3

Thread: Οπαδικό "καρτέρι" στη σύντροφο του Τζιμπούρ (vid)

  1. #1

    Οπαδικό "καρτέρι" στη σύντροφο του Τζιμπούρ (vid)

    Επίθεση δέχτηκε το μοντέλο Βαλεντίνα Τσεπάνου τα ξημερώματα της Κυριακής (6/2) από αγνώστους όταν γύριζε από διασκέδαση με φίλους. Όπως είπε το μοντέλο, οι άγνωστοι μετά την επίθεση της είπαν πως αυτό έγινε ως απάντηση για το φίλο της, Ραφίκ Τζιμπούρ.




    Η γυναίκα έπεσε στο έδαφος ύστερα από χτυπήματα στην πλάτη και την κοιλιά ενώ ένας εκ των δραστών της είπε: «Αυτό το χρωστάμε στο φίλο σου».

    «Νοιώθω αηδία με όλα αυτά που έγιναν. Στο παρελθόν πάλι με έκλεψαν, μου έσπασαν το αυτοκίνητο, αλλά να με πλησιάζουν και να με απειλούν για το σύντροφό μου είναι άνανδρο. Τι τους φταίω;», είπε στην εφημερίδα Espresso το γνωστό μοντέλο.

    Η νεαρή γυναίκα μετά την επίθεση μεταφέρθηκε εσπευσμένα σε ιδιωτικό νοσοκομείο ενώ από τα πρώτα λεπτά βρέθηκε δίπλα της ο ποδοσφαιριστής του Ολυμπιακού. Μάλιστα, ο αγαπημένος της προσέλαβε προσωπική φρουρά για να προστατεύει το μοντέλο.

    «Από σήμερα θα υπάρχει συνέχεια κάποιος άνθρωπος δίπλα μου, ο οποίος θα είναι υπεύθυνος για την προσωπική μου ασφάλεια. Οφείλω να το κάνω αυτό, για να μην μου επιτεθούν ξανά.

    Έχω πάρει, λοιπόν, τα μέτρα μου γιατί η ζωή μου κινδυνεύει και η οικογένειά μου ανησυχεί.

    Δεν κατέθεσα μήνυση κατά αγνώστου, ως όφειλα, για να μην κάνω κακό στον αγαπημένο μου, αφού δεν γνωρίζουμε εκατό τοις εκατό αν τα κίνητρα του αγνώστου αφορούσαν πραγματικά τη μεταγραφή του
    », κατέληξε το μοντέλο.



    Valentina Tsepanou me esoroucha


    πηγη

  2. #2

    Μετά τον ξυλοδαρμό ο χωρισμός για Τζιμπούρ -Τσεπάνου

    Η δημοσιοποίηση της σχέσης τους έφερε και τον χωρισμό. Σύμφωνα με την εφημερίδα «Espresso», μετά τη δημόσια καταγγελία της Βαλεντίνας Τσεπάνου, ότι τα ξημερώματα της περασμένης Κυριακής (06/02) δέχθηκε επίθεση έξω από κλαμπ της Βούλας από άγνωστο μελαψό άνδρα, επήλθε και ο χωρισμός με τον άσο του Ολυμπιακού, Ραφίκ Τζιμπούρ.






    Σύμφωνα με την εφημερίδα, η μεγάλη δημοσιότητα που πήρε το θέμα φαίνεται ότι ενόχλησαν τον νεοαποκτηθέντα ποδοσφαιριστή του Ολυμπιακού και μετα από έντονη λογομαχία, επήλθε ο χωρισμός μετά από 4 μήνες της σχέσης…

    Σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες, ο ποδοσφαιριστής ενοχλήθηκε ιδιαίτερα από την απόφαση της αγαπημένης του να δημοσιοποιήσει το περιστατικό, χωρίς πρώτα να ενημερώσει τον ίδιο.

    Θεώρησε ότι τέτοιες ενέργειες μπορούν να επηρεάσουν αρνητικά την καριέρα του, ενώ δεν έκρυψε παράλληλα και την πικρία του για τη δημοσιοποίηση της σχέσης τους. Θεωρεί ότι το διάστημα που γνωρίζονται είναι αρκετά μικρό για να γνωρίζουν τρίτοι το παραμικρό!

    Η Βαλεντίνα προσπάθησε να εξηγήσει στον Τζιμπούρ, ότι έπεσε θύμα κακοποίησης και οποιαδήποτε απόφαση και ενέργεια της μετέπειτα θα έπρεπε να τον έβρισκε σύμφωνο και ότι σε καμία περίπτωση, δεν θα μπορούσε να αποκρύψει ένα τέτοιο γεγονός.

    Όμως ο ποδοσφαιριστής ήταν ανένδοτος στην απόφαση του, βάζοντας τέλος στη μικρή, αλλά έντονη σχέση τους. Δεν είναι τυχαίο, ότι η Βαλεντίνα Τσεπάνου σε δηλώσεις της το βράδυ της Τρίτης (08/02) σε τηλεοπτικό κανάλι, προσπαθούσε να ανασκευάσει –εν μέρει- τις αρχικές δηλώσεις της, διευκρινίζοντας ότι το περιστατικό δεν φαντάζεται ότι έχει να κάνει με χούλιγκαν.

    Σε τηλεφωνική επικοινωνία της εφημερίδας “Espresso” με τη Βαλεντίνα Τσεπάνου, το μοντέλο, αρκέστηκε απλώς να επιβεβαιώσει το χωρισμό, λέγοντας και ότι δεν θέλει να ξαναμιλήσει ποτέ για ό,τι συνέβη και για την όποια σχέση είχε με τον Τζιμπούρ.



    STAR ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΣ VALENTINA TSEPANOU





    πηγη

  3. #3

    Απ: Οπαδικό "καρτέρι" στη σύντροφο του Τζιμπούρ (vid)

    Δειτε το βιντεο
    μεγαλο νουμερο!!!!!!!!!
    Για πολλα γελια!!!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 05-12-13, 14:40
  2. Rambo Boot-Plugin "nfi image booten / flashen "
    By sat gr in forum Enigma2 Plugins ΟΕ 2.0
    Replies: 12
    Last Post: 25-04-13, 13:24
  3. Rambo Boot-Plugin "nfi image booten / flashen "
    By korn in forum Multiboot Dream E2
    Replies: 1
    Last Post: 10-06-12, 18:13
  4. "Glitz", "Cartoon Network HD" και "Boomerang HD".
    By djdiageo in forum Δορυφορικές λήψεις
    Replies: 0
    Last Post: 22-09-11, 17:01
  5. "TNT HD","DISNEY HD" & "EQUIDIA LIFE" στις 19.2°Ε.
    By djdiageo in forum Δορυφορικές λήψεις
    Replies: 0
    Last Post: 22-09-11, 17:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •