Results 1 to 5 of 5

Thread: Ψάχνω το εξαιρετικό GXI skin του mcelliot_g

  1. #1

    Ψάχνω το εξαιρετικό GXI skin του mcelliot_g

    Έχω δύο 800άρηδες. Στον ένα τρέχω το satdream V3 και ομολογώ ότι είναι πολύ καλό. Στον δεύτερο αποφάσισα να πάω the GP3 way πάνω σε experimental latest διότι μου αρέσει να έχω πάντα τις πιο πρόσφατες αναβαθμίσεις. Έλα όμως που θέλω το GXI που πραγματικά είναι εξαιρετικό! Αν κατάλαβα καλά "δικός μας" το έφτιαξε και συγχαρητήρια. Απλά, όπου και αν κοίταξα, δεν βρήκα πρόσφατη version όπως το 5.8 του V3. Που να κοιτάξω;

  2. #2

    Απ: Ψάχνω το εξαιρετικό GXI skin του mcelliot_g

    Φίλε μου ως δημιουργός του GXI σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια! Για το GP3 έχω φτιάξει μια βερσιόν αλλά έχει μείνει στην 5.0 εξαιτίας ενός προβλήματος που αντιμετωπίζω εδώ και τρεις μήνες με το δέκτη μου και δεν δύναμαι να εφαρμόσω το update και για το GP3! Αν θες μπορώ να σου στείλω την 5 αλλά δεν μπορώ να σου υποσχεθώ ότι θα σκινάρει τα πάντα στα τελευταία GP3 ή θα λειτουργεί 100% απροβλημάτιστα σε όλα τα μενού! Η επιλογή είναι δική σου αν θες να τη δοκιμάσεις!

  3. #3

    Απ: Ψάχνω το εξαιρετικό GXI skin του mcelliot_g

    Το μηχανάκι που έφτιαξα με το τελευταίο experimental, GP3 plugin και Kerni Alu Brushed skin, είναι πολύ σταθερό και καλό, αλλά δεν συγκρίνεται με το δικό σας. Κλείνω στο να εγκαταστήσω και στα δύο το satdream.gr image τελικά. Ομολογώ και πάλι ότι το GXI είναι εθιστικό!!!

    Συγχαρητήρια και πάλι!!!

  4. #4

    Απ: Ψάχνω το εξαιρετικό GXI skin του mcelliot_g

    Ε τώρα με έκανες να κοκκινήσω!congrats;
    Έχω ακούσει πολλά καλά (και πολλά κακά) λόγια για το skin μου, αλλά κι εγώ ομολογώ ότι το συγκεκριμένο κοπλιμέντο με συγκίνησε! .c.o.o.l.,

  5. #5

    Απ: Ψάχνω το εξαιρετικό GXI skin του mcelliot_g

    καλησπερα μηπως θα μπορουσες να μου δωσεις αυτη την εκδοση γιατι κατεβασα απ'το newmenu αλλα στη τελευταια εκδοση gp3-icvs δυστυχως κρασαρει ολο το image.....thanks!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. EUTELSAT 3B DIGEA/NERIT SHD PICONS by MCelliot_g
    By mcelliot_g in forum Picons
    Replies: 17
    Last Post: 14-01-15, 15:15
  2. mcelliot_g Χρόνια Πολλά
    By korn in forum Ευχές
    Replies: 7
    Last Post: 17-09-11, 00:38
  3. MCelliot_g TEST FILES
    By mcelliot_g in forum Enigma2 Plugins ΟΕ 2.0
    Replies: 26
    Last Post: 03-02-11, 15:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •