Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16

Thread: Γνώμες για αγορά

  1. #11

    georgeflu's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    ptolemaida
    Age
    44
    Posts
    12,426
    Rep Power
    4091704

    Απ: Γνώμες για αγορά

    κι εγω θα σου ελεγα να αφησεις απ εξω τον solo.παλαιοτερος επεξεργαστης,μη υποστηριξη καποιων νεων προσθετων,μαλλον απευθεινεται σε αυτους που θελουν να αντικαταστησουν τον dm500s που ειχανε (και δεν ασχοληθηκαν ποτε με αυτον).
    για τους αλλους,θα πω οτι και τα παιδια. αν μπορεις να δωσεις τα +50Ε τοτε πανε στον uno. τον xtrend εχω τον 9000 και πηρα για δοκιμες 2-3 μερες εναν 5000 ενος φιλου (με διαφορα την μνημη,ειναι ιδιος με τον 6000) .προκειται (προς το παρων,γιατι γινονται συνεχως αναβαθμησεις ) για δεκτες με καλες δυνατοτητες,που ομως βγαζουν καποια απροβλεπτα προβληματακια (που απαιτουν να κατσεις να ασχοληθεις σε στιγμες που ισως δεν το επιθυμεις).απο την αλλη ο uno,εχει το hardware εχει και το software (εχει και το multiboot αν τυχων σε ενδιαφερει να παιξεις) και νομιζω ειναι πιο σταθερος και ολοκληρωμενος αυτη την στιγμη.
    ολα ειναι FLU

    Member SatDreamGr Projects

  2. #12
    sakis1234567's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    GREECE
    Posts
    452
    Rep Power
    90

    Απ: Γνώμες για αγορά

    καλημερα γιωργο. θελω την γνωμη σου για τον vu ultimo εναντι του dreambox 7020 hd και γενικα για τους δεκτες vu+. ευχαριστω!

  3. #13

    georgeflu's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    ptolemaida
    Age
    44
    Posts
    12,426
    Rep Power
    4091704

    Απ: Γνώμες για αγορά

    Quote Originally Posted by sakis1234567 View Post
    καλημερα γιωργο. θελω την γνωμη σου για τον vu ultimo εναντι του dreambox 7020 hd και γενικα για τους δεκτες vu+. ευχαριστω!
    Σακη,για τον ultimo μπορω να σου πω οτι ειναι ενας καταπληκτικος δεκτης,με τεραστια μνημη,σφαιρα επεξεργαστη,υποστηριξη πολλων προσθετων κλπ.
    για τον DM7020HD,δεν μπορω να σου πω απολυτως τιποτα,μια και οτι ξερω για τον δεκτη,ειναι αυτα που εχω διαβασει σε περιοδικα και στο διαδικτυο (οτι κι εσυ δηλαδη).
    γενικα για τους vu+,εχω να πω καλα λογια,μια και εκτος του duo,οι υπολοιποι περασαν απο τα χερια μου και εμεινα πολυ ευχαριστημενος.πολυ καλο hardware,καλο software και οπως ειπα πιο πανω,η μετακινηση της ομαδας BH ηταν σιγουρα μια κινηση "κραχτης"-"διαφημηση"-"εμπνευση εμπιστοσυνης" η κατι τετοιο (οπως το ειδα εγω). και φυσικα υπαρχει και ο "αλλος δρομος"της pli.
    ολα ειναι FLU

    Member SatDreamGr Projects

  4. #14
    sakis1234567's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    GREECE
    Posts
    452
    Rep Power
    90

    Απ: Γνώμες για αγορά

    πιστευεις οτι εχουν μελλον? τι γνωμη σου απλα! για vu+ μιλαω!

  5. #15

    georgeflu's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    ptolemaida
    Age
    44
    Posts
    12,426
    Rep Power
    4091704

    Απ: Γνώμες για αγορά

    φυσικα! και δυνατοτητες εξελιξης εχουν και μελλον εχουν!
    ολα ειναι FLU

    Member SatDreamGr Projects

  6. #16
    sakis1234567's Avatar
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    GREECE
    Posts
    452
    Rep Power
    90

    Απ: Γνώμες για αγορά

    σε ευχαριστω γιωργο και χρονια σου πολλα για την γιορτη σου , δεν στα εγραψα τοτε εννοω στης 23 του απριλιου διοτι την ημερα εκεινη βρισκομουνα σε μαιευτυριο οπου και γεννηθηκε η κορη μου. μεγαλη μερα η 23. να μας προστατευει ο καβαλαρης παντα και ολους μας. μας χρειαζετε απο αυτο που περναμε!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •