Results 1 to 5 of 5

Thread: Χατζηχρήστος: Υπάρχει λύση για την ΑΕΚ

  1. #1
    antonis41's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    20 χιλιομετρα απο την πλατεια συνταγματος
    Posts
    228
    Rep Power
    64

    Χατζηχρήστος: Υπάρχει λύση για την ΑΕΚ



    Την εκλογή νέου προέδρου μέσα από την οικογένεια της ΑΕΚ στη Γ.Σ. στις 3 Φεβρουαρίου προανήγγειλε ο ηγέτης της ORIGINAL 21


    Αποκαλυπτικός ήταν ο Δημήτρης Χατζηχρήστος σε συνέντευξη που παραχώρησε στο ΝOVA ΣΠΟΡ FM, αφού αποκάλυψε ότι θα υπάρξει εκλογή νέου προέδρου μέσα από την οικογένεια της ΑΕΚ στη Γ.Σ. στις 3 Φεβρουαρίου.

    Ο Δημήτρης Χατζηχρήστος ρωτήθηκε αρχικά αν όντως του έγινε πρόταση σήμερα, από τον Σταύρο Αδαμίδη, προκειμένου να αναλάβει αυτός την προεδρία της ΠΑΕ ΑΕΚ, για να ξεκαθαρίσει: «Αυτό είναι μια παλιά ιστορία. Είναι ένα διαχρονικό επιχείρημα του Σταύρου. Έχω εξηγήσει επανειλημμένα ότι δεν θέλω να αναλάβω. Μου το έχει προτείνει άλλες φορές σοβαρά, άλλες για πλάκα, άλλες μεταξύ σοβαρού και αστείου. Η ουσία είναι ότι δεν πρόκειται να συμβεί κάτι τέτοιο. Διότι όταν αγαπήσαμε την ΑΕΚ, είχαμε έναν πρόεδρο που δεν θα άφηνε ποτέ την ομάδα να φτάσει σε αυτό το σημείο και δεν θα το έκανα αυτό. Δεν θα ήθελα να ταυτίζεται η παρουσία του προέδρου της ΑΕΚ με εμένα»

    Εν συνεχεία μάλιστα, αποκάλυψε πως ήδη υπάρχει μία πρόταση για την αντικατάσταση του Αδαμίδη, εφόσον αυτός παραιτηθεί και η Original δεν θα εξέδιδε ανακοίνωση αν δεν είχε να προτείνει κάτι για την επόμενη μέρα: «Δεν θα βγάζαμε ανακοίνωση αν δεν είχαμε στο μυαλό μας κάτι για την επόμενη μέρα. Δεν είμαστε από αυτούς που λέμε να φύγει κάποιος όταν δεν έχουμε κάτι άλλο από πίσω. Η 3η Φλεβάρη είναι κοντά. Το πρόσωπο αυτό θα είναι τίμιο, αγνό και αναγνωρισμένο από τον κόσμο της ΑΕΚ. Γιατί να διαχειρίζεται ο Αδαμίδης τα χρήματα που υπάρχουν και να μην τα διαχειρίζεται κάποιος άλλος κοινός αποδεκτός;

    Είναι δυνατόν να έχει την οικονομική επιφάνεια; Η οικονομική επιφάνεια κάποιου που θα βγάλει την ΑΕΚ από τα σκατά, είναι μόνο η παρουσία του κόσμου στο γήπεδο. Επισημαίνω στον κάθε αγνό Ενωσίτη, είμαστε αυτοί που στηρίξαμε τον Αδαμίδη όσο κανέναν άλλον και όχι επειδή τον ξέραμε από μικρό παιδί. Η χρονική περίοδος του Αδαμίδη τελείωσε. Αν θα υπάρξει επόμενη μέρα, ο Αδαμίδης θα μπορεί να βοηθήσει από κάποιο άλλο πόστο. Αν δεν υπάρξει επόμενη μέρα, τότε θα ξημερώσει μία νέα μέρα», είπε χαρακτηριστικά ενώ σε ερώτηση αν αποδειχθεί αποτυχημένη και η δική του πρόταση προέδρου, σχολίασε: «Την συγκεκριμένη στιγμή κανένας τεχνοκράτης δεν μπορεί να βοηθήσει την ΑΕΚ. Πιθανότατα να αποδειχθεί και αυτή η επιλογή αποτυχημένη. Έχετε να προτείνεται κάτι άλλο;»

    Παρότι δεν θέλησε να αποκαλύψει το όνομα του ανθρώπου, μέσα από την «οικογένεια» της ΑΕΚ, το μυαλό όλων πήγε στον Θωμά Μαύρο και δέχτηκε σχετική ερώτηση, όπου απάντησε: «Μπορεί να είναι και ο Θωμάς ο Μαύρος», ενώ συμπλήρωσε: «Εμένα η δουλειά μου είναι να βρεθεί κάποιος την 3η Φλεβάρη για να μην υπάρξει κενός εξουσίας και υπάρξουν προσφυγές»

  2. #2
    antonis41's Avatar
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    20 χιλιομετρα απο την πλατεια συνταγματος
    Posts
    228
    Rep Power
    64

    Απ: Χατζηχρήστος: Υπάρχει λύση για την ΑΕΚ

    Σxόλιο δικό μου τωρα : και ποιος σε ρωτησε εσενα και πεταγεσε εχουμε πήξει απο σωτηρες

  3. #3

    dimfil's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Αθήνα, Χαλάνδρι...
    Age
    50
    Posts
    816
    Rep Power
    1452

    Απ: Χατζηχρήστος: Υπάρχει λύση για την ΑΕΚ

    Και δικό μου σχόλιο...

    Άσε μας ρε καραγκιόζη Χατζηχρήστο! Εσύ ρε λαμόγιο και τα βλαμμένα που παρασύρεις δεξιά και αριστερά φταίτε σε μεγάλο ποσοστό για τα όσα τραβάει η ομάδα μας σήμερα... Ξέχασες πόσα 'κονόμαγες ρε από τα εισιτήρια των συνδέσμων; Ξέχασες σε τι βλακείες παρέσυρες την Original ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΠΕΙΣΜΑ κάθε φορά που κάποιος δεν σου έκανε το χατήρι;
    Οι αληθινοί αεκτζήδες σε τρώμε στα μούτρα τόσα χρόνια και δε μπορούμε να σε ξεφορτωθούμε...
    Τράβα ρε βούρλο σπίτι σου... Η ΑΕΚ κάπου θα βρει την άκρη και το δρόμο της, χωρίς ψευτοβλακοξερολοσωτήρες σαν και του λόγου σου...

  4. #4

    devilcosta's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Εδώ
    Posts
    9,710
    Rep Power
    2556267

    Απ: Χατζηχρήστος: Υπάρχει λύση για την ΑΕΚ

    Quote Originally Posted by dimfil View Post
    ψευτοβλακοξερολοσωτήρες
    banghhead;
    Member SatDreamGr Projects.
    ....................................
    Orbital Position = 5W - 3E - 9E - 13E - 19E.
    ....................................
    Satellite Receivers = Edision OS Mio 4K -- Edision OS Nino+ -- Edision OS Mini -- Edision OS Mega -- Medi@link IXUSS ZERO -- Dm 7020HD -- Vu+ Solo 2 -- Octagon SF4008 Triple 4K.
    ....................................
    Module = CI+ Fransat.
    ....................................
    Tuner Card = TBS5925.
    ....................................
    Images = SatDreamGr.

  5. #5

    jogatore's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Δανεια του νοτου - Merkeland
    Age
    77
    Posts
    4,357
    Rep Power
    3039

    Απ: Χατζηχρήστος: Υπάρχει λύση για την ΑΕΚ

    Καλως τον..... ολο λυση βλεπει αλλα που ειναι?????
    Κανε μας την χαρη χατζηχρηστο.........
    ΟΧΙ στο Ναι των υποταγμενων, ΝΑΙ στο Οχι των γενναιων.

    ΟΧΙ στα Γερμανικα και Ολλανδικα προιοντα

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •