Κυριακή 11/05/2014
08:00 Novasports 3 Διεθνές μίτινγκ Τόκιο
10:00 Eurosport 2 Γύρος του Αζερμπαϊτζάν 5η διαδρομή
10:00 Novasports 2 - HD2 Μαραθώνιος Πράγας
10:30 Eurosport Πρωτάθλημα GP3 2η κούρσα, Βαρκελώνη
11:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike 1η κούρσα, Ίμολα
12:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Supersport Ίμολα, Ιταλία
12:30 Novasports 3 Ζενίτ - Ντινάμο Μόσχας Πρωτάθλημα Ρωσίας
12:45 Eurosport Porsche Supercup Βαλένθια, Ισπανία
13:30 OTE Sport 5 Βαλένθια - Καχασόλ Liga Endesa
13:30 OTE Sport 1 Αταλάντα - Μίλαν Serie A
14:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike 2η κούρσα, Ίμολα
14:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Αυτοκ. Τουρισμού 7ος γύρος, Σλοβακία
14:45 ALPHA Formula 1: GP Καταλωνίας
14:45 OTE Sport 3 Formula 1: GP Καταλωνίας
15:00 OTE Sport 4 Ηρακλής - Ηρακλής Ψαχνών Football League
15:00 OTE Sport 2 Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου Football League
15:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross MXGP - 1η κούρσα, Ισπανία
15:30 Eurosport Γύρος της Ιταλίας 3η διαδρομή: Armagh - Dublin
15:30 Action 24 Σταντάρ Λιέγης - Κλαμπ Μπριζ Πρωτάθλημα Βελγίου
16:00 Eurosport 2 4 ημέρες της Δουνκέρκης 5η διαδρομή
16:00 OTE Sport 5 Μπολόνια - Κατάνια Serie A
17:00 OTE Sport 2 Λίβερπουλ - Νιουκάστλ Premier League
17:00 Action 24 Γιουνγκ Μπόις - Βασιλεία Πρωτάθλημα Ελβετίας
17:00 OTE Sport 4 Κάρντιφ - Τσέλσι Premier League
17:00 OTE Sport 1 Μάντσεστερ Σίτι - Γουέστ Χαμ Premier League
18:00 OTE Sport 5 Αθλέτικ Μπιλμπάο - Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga
18:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross MXGP - 2η κούρσα, Ισπανία
18:15 Novasports 2 - HD2 Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης Superleague
18:30 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Αυτοκ. Τουρισμού 8ος γύρος, Σλοβακία
19:00 Action 24 Άντερλεχτ - Γκενκ Πρωτάθλημα Βελγίου
19:00 OTE Sport 3 WRC: Rally Argentina Live Stage 1
20:00 OTE Sport 4 Θέλτα - Ρεάλ Μαδρίτης La Liga
20:00 OTE Sport 5 Έλτσε - Μπαρτσελόνα La Liga
20:00 OTE Sport 3 ATP Masters Μαδρίτη, τελικός
20:00 OTE Sport 2 Ατλέτικο Μαδρίτης - Μάλαγα La Liga
20:30 Novasports 1 - HD1 Ατρόμητος - ΠΑΟΚ Superleague
21:45 OTE Sport 1 Ρόμα - Γιουβέντους Serie A
22:30 OTE Sport 2 Λος Άντζελες Κλίπερς - Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ ΝΒΑ playoffs
00:00 Eurosport Γύρος της Καλιφόρνια 1η διαδρομή
03:00 OTE Sport 3 Ουάσινγκτον Ουίζαρντς - Ιντιάνα Πέισερς NBA playoffs
03:30 Novasports 2 - HD2 Αρχεντίνος Τζούνιορς - Ρίβερ Πλέιτ Πρωτάθλημα Αργεντινής
πηγή contra.gr